Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az hogy sok saját...

Miért van az hogy sok saját neméhez vonzódó személy, pár dolgot magáénak állit be?

Figyelt kérdés

Nem vagyok homofób, Nem is sértésnek szánom a kérdést.

Csak egyre több helyen látok olyat hogy mondjuk a cottagecoret (lényegében egy természetet szerető stilust)

leszbikusnak mondanak.

Vagy bi-nek mondjuk azt hogy külföldi slengeket használ valaki.

Vagy a kávét asexuálisnak.

Vagy a Harry Pottert pansexuálisnak.

És még tudnám sorolni egy darabig.

Ti láttatok már ilyet?

Miért van ez?

Illetve egyetértetek ezekkel?


2021. ápr. 27. 23:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát...én leszbikus vagyok és még egyikről se hallottam...

Milyen körökben mozogsz te? :D

2021. ápr. 28. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szintén leszbikus vagyok és dafuq olvastam éppen. Az életbe'se hallottam ilyenekről.


(A "slengeket"-ért azért jár a sárga lap.)

2021. ápr. 28. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 2*Sü ***** válasza:
100%

> Ti láttatok már ilyet?


Nem.


> Miért van ez?


Vannak bizonyos sztereotípiák, amelyek kialakíthatnának ilyen-olyan fogalmi társítást. Pl. ha egy férfinak magas hangja van, akkor „bizonyára” meleg, stb… Nyilván ezek sem igazak általánosságban. De az általad felsoroltakról én még nem hallottam. Nota bene a fiatalok túlnyomó többsége használ külföldi – főleg angol – szlenget, kávét az ország jelentős része fogyaszt…

2021. ápr. 28. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Sunshinedoll ***** válasza:
24%
Azt hittem valami értelmes kérdés lesz arról, hogy pl egyes homoszexuális fehér férfiak miért erőltetik magukra a "ghetto black girl" stílust és kommunikációt és hogy ez miért problémás és passzív-agresszív módon rasszista, mondom végre bakker egy értelmes, nem bugyuta társadalmi kérdés, erre bakker cottagecore... :(
2021. ápr. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sajnálom hogy kiábrándotottalak.
2021. ápr. 28. 12:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!