Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van ennyi "kedves"...

Miért van ennyi "kedves" ember ezen az oldalon?

Figyelt kérdés
Ha kiírok egy kérdést, és tanácsokat várnék, egyből belém kötnek, hogy én csak egy troll vagyok, holott aki a választ írja én se tudom róla hogy kicsoda. Kiírok tök normális hangnemben egy kérdést, és egy vagy több idióta mindig letámad azzal hogy korábban kiírtam, pedig nem, csak másnak is lehet hasonló problémája, ráadásul soha semmi konkrétumot nem írok.
2021. ápr. 28. 12:15
 1/6 anonim ***** válasza:
21%
Rengeteg a bicskanyitogató kérdés és még több az ismétlődő, folytatásos trollkodás. Mutathatnál konkrét példát amikor téged bántottak igazságtalanul, mert anélkül elég nehéz megítélni.
2021. ápr. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt olyan, hogy kiírtam egy valóban létező, nem is hihetetlen sztorit ami bántott és rögtön megkaptam, hogy kamu. Pedig nem az volt. :D
2021. ápr. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Linkelnétek a kérdéseket? Nem fogok kötekedni. :)
2021. ápr. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
3! Én tavaly írtam ki, aztán el is távolítottam a listából, miután érdemben senki nem tudott válaszolni.
2021. ápr. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tavaly én is kiírtam egy kérdést, még egyik volt osztálytársamról, és minden túlzás nélkül csakis kötekedő, lenéző, engem hülyének néző választ kaptam, a vége az volt, hogy "kamu". Azon a ponton azonnal töröltem a saját kérdéseim listájáról. Pedig amúgy egy valós dologról volt szó, de őket nem érdekelte :D
2021. ápr. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
70%

Mert sok a fiatal, aki még nincs felnőve. Aki meg fel van nőve, az meg totál frusztrált, és másokon éli ki a negatívumait.

Így a kör bezárul.

Azonban jó hír, hogy van 1-2 személy, akikkel nincs gond.

2021. ápr. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!