Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek mit érez egy...

Szerintetek mit érez egy olyan ember aki ok nélkül letilt valakit minden közösségi oldalon?

Figyelt kérdés

22 éves lány vagyok, egyik nap chat-eltem az egyik barátnőmmel fb-n, aki bemásolt egy linket. Nem tudtam megnyitni, kérdeztem tőle, hogy ki tette ki, miért nem látom? Mondta a nevet, én rákerestem a csajra de nem találtam. Ugyanúgy instagramon sem, pedig a barátnőm követi szóval fent van ott is, es engem mindket helyen letiltott, holott ismerősök sem voltunk fb-n🤣 Meg nem is követtük egymást instan sem. Tehát nem értem miért zavarta mégis ennyire a létezésem, hiszen nem igazán láthatott. Nem is értem hogy jutott eu most eszembe, hogy kiirjam ide, csak így lejátszódott a fejemben, hogy miert utálhat a csaj ennyire?!(látásból ismerjük egymást amúgy, nagyfaluban élünk, de sose beszéltünk...) És akkor eszembe jutott, hogy anno a pasija irogatott nekem, mikor épp külön voltak, de semmi komoly téma nem volt, kb 1 hétig beszéltünk max. Na szóval szerintetek mennyire nincs akkor a csaj megelégedve a saját kis életével, ha rámkeres mindenhol és tilt? Én direkt nem tiltok le olyat akit utálok, hadd nézegessenek csak. Ennek semmi büszkesége nincs? Nalam legalabbis úgy jön ez le...

Sose beszéltünk, nem vesztünk össze, nem is látott "ugy" egyik oldalon sem, hiszen nem voltunk kapcsolatba, nincsenek közös barátaink,stb.. Szerintetek mit érez az ilyen??? 😃


2019. márc. 19. 21:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Be lehet allitani azt hogy ne lehessen rákeresn. Csak ő vehet fel ismiket ő nem jelolhető stb

Ez idegenek elleni vedelem csak

Szemelyesen jelezheted neki hogy bejelölned az a legbiztosabb

2019. márc. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem rengetegen vannak letiltva. Nem méltóak rá, hogy tudomást is szerezzek róluk...
2019. márc. 20. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1-es köszi nem szeretném bejelölni, nem azért irtam ki, csak nem értem őt. De akkor lehet ez is, bár instán se találom.

2-es mondjuk gondolom hogy neki se csak en vagyok letiltva, mivel én nem ártottam neki, így gondolom azokat is tiltotta akiket okkal utál.

🤣 hát mások vagyunk ugy nez ki. Én szeretem ha az ellenségeim ram tudnak keresni és bőgnek az irigységtől, így én senkit sem tiltok, nem foglalkozom ilyen dolgokkal, de ő ezekszerint igen :/

2019. márc. 20. 11:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!