Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi volt eddig a legkeményebb/l...

Mi volt eddig a legkeményebb/legröhejesebb szöveg, amit vírustagadó ill. oltásellenes embertől hallottál? (:

Figyelt kérdés

2021. ápr. 28. 14:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Az hogy nem is létezik ez a nyavaja, mondom ezt én "oltásellenesként", pedig nem is az van hogy oltásellenes lennék, hisz fiatalkoromba az összeset megkaptam, csak még is bennem van az ismeretlentől való félelem ami szerintem sok emberben. Csak én ettől és a lehetséges negatív hatásaitól, szövödmények stb.
2021. ápr. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
19%
A kérdés jelentve, mert egyértelműen provokáció. Élvezd addig, amíg itt van.
2021. ápr. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Elsőnek jó egészséget kívánok, köszönöm a választ!


Kettes: nálad minden rendben?

Nem "élvezek", a válaszok valóban érdekelnek.

Sajnálom, ha téged sért a kérdés esetleges nézeteid miatt.

2021. ápr. 28. 15:08
 4/11 anonim ***** válasza:
92%
Azt, hogy chipet ültetnek belénk..
2021. ápr. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
20%
Az hogy létezik a vírus :DD
2021. ápr. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
59%

Vírustagadó rokon még tavaly kiposztolt egy írást arról, hogy a covid csak egy Kína által elterjesztett hazugság, amivel meg akarják bénítani a nyugati kereskedelmet.


Oltásellenesekhez szerencsére nincs sok közöm, de néha belefutok a neten a paranoiás írásaikba arról, hogy mennyivel károsabb az oltás, mint a covid, és sorolgatják a nemlétező mellékhatásait, amiket ki tudja honnan szedtek.

Bár az elég röhejes, ahogy előadják, hogy "diszkrimináció" és "elnyomás" az az egyszerű egészségügyi elővigyázatosság, hogy oltási igazolványhoz kötik a nem létszükségletű helyek látogatását.

2021. ápr. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
54%

Igen, egy rokonomtól:


"Minket nem fertőz meg a koronavírus újra, mert mi már '68-ban elkaptuk, 40 fokos lázzal feküdtünk itthon, rajtunk már átment egyszer!

De egyébként az egész covid egy hazugság, nem is létezik!"



ööö.. most akkor elkaptátok 1968-ban a nem létező vírust? :DD

2021. ápr. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
36%

Politika rovatban nézelődjél.

Ott olyan dolgok vannak, hogy az összes hajad égnek állna, ha beleolvasnál.

Mai gyöngyszem, hogy ne unatkozzon senki.

De még ha belegondoltok mit is ír a kérdező, és megnézitek az összes választ, eléggé elgondolkodtató.

https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__11..

2021. ápr. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
28%

Mélyhívő, valláskárosult negyvenes férfi:

"Balázs... ugye nem akarod beoltatni magad? Nem szabad ám... ez a RNS oltás megváltoztatja a DNS-ed, és ezt már nem is lehet visszacsinálni... itt mindenki zombi lesz előbb-utóbb...", és ugyanezzel a lendülettel a kezembe nyomott egy szentképet, mondván, "ne félj, ez majd megvéd!".

2021. ápr. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
26%

Nemrég volt itt egy kérdés, amiben az írója kifejtette, hogy az oltás valójában a “fehér faj” kiirtására irányuló akció.

Személyes gyűjtés: “Nem hordok maszkot, mert az Úr megvéd engem a vírustól.” Addig egy tök normális embernek ismertem.

2021. ápr. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!