Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan lehet úrrá lenni a...

Hogyan lehet úrrá lenni a síráson?

Figyelt kérdés

Mostanában nagyon érzékenynek érzem magam, és zavar, hogy milyen sok helyzetben sírom el magam. Például amikor dühös vagyok, egyáltalán nem azt látják az emberek rajtam, hogy én most mennyire kivagyok, hanem szinte sajnálnak, mert sírni kezdek.


Ezen úrrá lehet lenni valahogy? Ti vissza tudjátok tartani?


(Ja és lány vagyok, szóval kínosan nem érint, csak nagyon unom már...)


2021. ápr. 28. 16:48
 1/6 anonim válasza:
0%
Beteg vagy, irány a doki
2021. ápr. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%
Én ugyanígy vagyok vele fiúként :D Nem lehet vele mit csinálni, ha sok stressz ér téged, azt előbb-utóbb ki kell adnod valahogy. Teremts harmóniát az életedben, és nem lesz okod a sírásra.
2021. ápr. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
72%
Dettó. Ha meghatódok sírok, ha dühös vagyok, ha bajom van akkor is. Már elegem van belőle. Próbálom visszafogni, másra gondolni, de nem megy.
2021. ápr. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
72%

Lány vagyok, és szinte pontosan így vagyok vele. Mostanság én is nagyon érzékeny vagyok és ezért az ingerszegény környezetet/mindennapokokat és pár friss kudarcélményt, kevés pozitív dolgot tudnám "okolni", néha egy kis stressz is vegyül hozzá az egyetem és a sportom miatt.


Próbálom visszatartani ameddig csak lehet, és elterelni a gondolataim, de sajnos nem mindig megy. Múltkor az edzőm alázott meg ~10 ember előtt (zavarban is voltam, de a düh és csalódottság sokkal erősebb volt, pláne, hogy jogtalannak éreztem az aznapi sokszoros kifakadását..) és egész végig azt mondogattam, hogy "bírd ki a kocsiig". Pár mélylevegő után kicsit lenyugodtam és sikerült kicsit konzerválni a sírást :D de ugye nem mindig vagyok ilyen szerencsés.

2021. ápr. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
80%

Segíteni sajnos nem tudok, de igazán túlléphetnénk ezen a fiúknak/férfiaknak ciki a sírás dolgon.


Sőt, egyáltalán azon is, hogy ciki a sírás.

2021. ápr. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Hát, hogyha előrébb nem is jutottunk, jó látni, hogy legalább nem vagyunk egyedül. :)


Utolsó, szerintem nem ciki a sírás fiúknak sem (bocsi, ha úgy érződött abból ahogy írtam), meg úgy egyáltalán sem. Csak azt érzem, hogy az emberek inkább sajnálnak tőle, mint hogy komolyan vennének, és ezen szeretnék változtatni valahogy.

2021. ápr. 28. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!