Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Pottyondy Edinát szoktátok...

Pottyondy Edinát szoktátok nézni? Van itt még aki imádja?

Figyelt kérdés
Mindig szakadok a videóin, egyszerűen megunhatatlan. Hatalmas forma az a nő a paródiáival.

2021. ápr. 29. 04:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
70%

Én is imádom a videóit és a stílusát! Szerintem hiánypotló, de van még hova fejlődnie.


Rendesen belé is szerette!😊

2021. jún. 2. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
53%

11-es vagyok


*szerettem

2021. jún. 2. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
70%

Az imádatot erős túlzásnak érzem. Bírom a videóit, meg szoktam nézni, mi újat csinál, néha régebbieket is visszanézek, de csak egy a sok közül, akiket nézek - humoristák közül is.

Részben egyetértek #1-essel, hogy "Néha beszelhetne arról is ami jó", bár valljuk be, a pozitív humort nem egy könnyű műfaj. Kritikus viccet csinálni, gúnyolódni könnyebb valamin, mint pozitívan humorizálni valamivel. Lehet egyáltalán ilyet?


Dancsót pont azért nem bírom, mert mindent csak lehúz, mindenbe beleköt. De ha jobban belegondolok, egy humoristát se tudnék mondani, aki pozitív és dícsér dolgokat. Abban nincs humor forrás, hogy valami jó. A kritikából, cikizésből lehet igazán humort csinálni.

2021. júl. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nem rossz, de a tenyérbemászó, fejrángatós stílusán lehetne finomítani
2022. máj. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!