Kezdőoldal » Ünnepek » Húsvét » Mi a véleményetek Pottyondy...

Mi a véleményetek Pottyondy Edina kritikájáról a húsvéttal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
[link]
2021. ápr. 6. 13:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
32%
Bírom a csaj stílusát, mégha nem is értek vele mindenben egyet. 😀
2021. ápr. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%
Nekem 28 évesen még sose jutott eszembe így tekinteni a húsvéti szokásokra. Összetörte a gyermeklelkem egy darabját :(
2021. ápr. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
69%
#2 ezért is készíti ezeket a szarokat. Egy hozászóló írja alatta, hogy nem véletlen, hogy nem a pészachhal ízetlenkedik...
2021. ápr. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
3. Jelenleg az országot nem a pészach uralja.. ha az uralná,tuti azzal csinálná
2021. ápr. 6. 15:18
 5/12 anonim ***** válasza:
67%
Nekem (is) az jutott eszembe erről, amit más is megfogalmazott valamiképpen a videó alatt is, hogyha nem egy keresztény ünnepről csinálna ilyen vicces videót, aminek utána megint tapsolhatunk, hogy micsoda vagány egy csajszi ez az Edina, aki bizonyára megkapja a virtuális vállonveregetését (is...) minden ilyen kirohanásáért a főáramú européer, haladó, nagyon demokrata kereszténygyalázó ellenzéktől is, mert volt ilyen hú de bátor nyílt tekintetű amazon, aki megmerte törölni a lábát végre pont húsvétkor is a kereszténység legnagyobb ünnepében és Jézus Krisztussal is mer viccelni még ilyenkor is, ami már majdnem olyan gyönyört tudhatik okozni egyeseknek, mintha nagycsütörtökön egy valóságos szívárványos blm szobrot állított volna fel mondjuk a Ferencvárosban, tehát hogy mi volna, ha most már volna annyira eredeti, hogyha az iszlám valamilyen ünnepét és a prófétáját is végre ilyen vagányan és szellemesen kifigurázná... hiszen minden ok meg volna rá szerintem, ha csak azt nézem pl., hogy ez a gonosz Orbán Viktor milyen jó kapcsolatokat ápol időnként pl. az azeriekkel, vagy mondjuk akár a török elnökkel is, meg ugye aztán pénz ellenében egy csomó-csomó muszlim terroristát beengedett az országba állítólag. És aztán természetesen a nyugati sajtót és médiumokat is tele lehetne fosni egy-egy ilyen tréfás, szellemes, kritikus hangvételű videóval, amit egy egy ilyen igazán képességes youtuber készítene, ahogyan az már csak szokásban van antitradícionalista és keresztény fikázó o1g-s barátainknál. Ez volna aztán igazán a magyar vircsaft. Volna nagy nevetés biztosan.
2021. ápr. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
57%
#5 miért csinálna videót egy olyan ünnepről ami az ország 90%-ának (így valszeg neki is) tök ismeretlen? nem is lenne hiteles szerintem. a zsidó, muszlim, hindu, akármilyen ünnepekről csinálnak azok videót, akik érintettek.
2021. ápr. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
35%

#6


Pottyondi:

"Aztán ott vannak a scifi rajongók... nem egy nagy sztori a sziklába zárt hippiről, aki felteleportált az apja égi űrhajójára..."


Szerintem a húsvét és Jézus Krisztus is tök ismeretlen számára lényegileg.


"...nem is lenne hiteles szerintem."


Nem tudom, hogy a szégyen, vagy a szégyentelenkedés, illetve a vallásgyalázás műfajában létezik-e a hiteles kategória, de ha ragaszkodsz hozzá, akkor mint ilyen, lehet tőlem hiteles is. Bár nekem a hiteles szó az utolsók között jutna eszembe erről, de kinek-kinek lelke rajta...

Ez szégyen.

2021. ápr. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 RamboJudas válasza:
64%

Nevetséges, hogy nem lehet viccelődni a kereszténységgel. Biztosak vagytok abban, hogy ez fáj Jézusnak és nem a képmutatásotok, az agressziótok, Egyébként Edina semmi olyat nem csinált, amit ne tett volna meg 30 éve a Monthy Python vagy nem csinálna meg a Family Guy.


Akinek ez fájt, az nem szerintem baszottul nem érti Jézust, és nagyon nem hisz benne.

2021. ápr. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
48%
Számomra sértő. Az nem zavarna, ha valaki viccelődik az ünnepekkel, számos humorista csinálja, de ez szerintem sokkal inkább gyalázkodó és például számomra, mint magyar, keresztény, fiú számára eléggé sértő. A vallással is lehet valamennyire viccelődni, de itt is fő a tisztelet, ami ezekből a videókból hiányzik és azt sem lehet figyelmen kívül hagyni, hogy ami neki mulatságos (ami őszintén szólva eléggé pofátlan dolog), más, ráadásul rengeteg embernek az élete része, pláne ha az a bizonyos a vallás a legtöbb nem muszlim európai ország fővallása, többek között Magyarországé is és főleg ha ez a bizonyos vallás már-már a magyar és európai kultúra részét képzi. Azt sem lehetne figyelmen kívül hagyni, hogy kedves Edina ezekkel a videókkal nem mindig viccelődik és sokszor valóban a véleményét mondja el, kendőzetlenül. Abban pedig a hozzászólókkal egyet kell értenem, hogy egy iszlám vallású emberrel már valószínűleg nem lenne "ilyen büszke" valláskritikus és egyházellenes. Szóval nekem ez a véleményem. Gyanítom most majd jön egy pár nagyon haladó, modern liberális, aki szépen lepontozna 0-ra, de remélem nem teszik, mert a kérdés lényege épen az volt, hogy mi a véleményem. Az én véleményem pedig ez.
2021. ápr. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
47%
*éppen
2021. ápr. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!