Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek most mit kéne tenni?

Szerintetek most mit kéne tenni?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel már egy ideje beszélgettünk az interneten, tegnapra meg volt beszélve, hogy találkozunk. Még dél körül írt is, hogy elindult a városba, majd eltűnt. A furcsa az az egészben, hogy van egy közös ismerősünk akinek szintén akkor írt utoljára és azóta neki sem válaszolt az üzeneteire, azóta fent sem volt chaten. (Illetve neki is mondta, hogy mennyire várja a talit, szóval nem hinném, hogy ghostolt.)

A tudakozóban megtaláltam a tesója telefonszámát. Szerintetek gáz lenne felhívni és megkérdezni, hogy nem-e történt valami? Vagy inkább várjak még? Kicsit aggódom, hogy történt vele valami, mert sose szokott így eltűnni.

Ti mit tennétek a helyemben? (22F)


2021. ápr. 29. 09:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem kell belekeveredni. Ha majd keresik, olvasni fogsz róla a neten.
2021. ápr. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet mégsem volt kedve találkozni és nem volt annyira gerinces, hogy a képedbe mondja. Nem barátok vagytok hanem ismerősök. Szerintem felesleges hívni a tesóját, én is várnék pár napot.
2021. ápr. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!