Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi értelme van ennek a kötelez...

Mi értelme van ennek a kötelező képmutatásnak? Face-n mindenki előadja, mennyire szereti a családját / barátait, ők az élete értelme, az anoním oldalakon ezzel szemben a szöges ellentéte jön vissza.

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ilyen a társadalom zöme, nem most döbbentem rá, a kérdés inkább költői. Sokaknál árad a rózsaszín giccs, a nyálas közhelyek, és nem mondom, hogy nincs egy ember sem, aki tényleg szereti a gyerekét / szülőjét / testvérét / szerelmét / barátait, de anoním oldalakon, név és tét nélkül azért szembejön a valóság. Temérdek pocsék szülő-gyerek viszony, utálkozó, egymást maró testvérek, egymást a halálba kívánó egykori naaagy szerelmesek, stb. Ez sokak szerint rendben van, de ha valaki valamiért nem akar családot alapítani az bezzeg kapja a savazást. Szerintem teljesen érthető, ha valakit teljesen kiábrándít ez a kényszeres képmutatás és pózolás. Tudom, nem mindenki ilyen, nem kell így élni, de néha azt érzem, az emberek abszolút többsége nagyon is így gondolkodik, hogy a képmutatás, de közben csendben egymással szembeni utálkozás teljesen természetes és követendő.

#képmutatás #látszatszeretet
2021. ápr. 29. 12:48
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
OK
2021. ápr. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hú de hasznos egy válasz...
2021. ápr. 29. 12:58
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
A fakebuk egy kirakat a képmutató, álszent embereknek. " Kedvencem" amikor megy a pózolás, aláírás: a kedvesem, csak kár, hogy 2 hetente mindig más van a képen.:)
2021. ápr. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Jaja, meg a "most is igent mondanék" képkeret, és közben olyan 1-2 éve, ha házasok... :D
2021. ápr. 29. 13:23
 5/10 Senior Séf ***** válasza:
79%
A Face nyilvános, mindenki látja, mit posztolsz. Egy anonim oldalon azt írsz, amit akarsz, a kutya se fogja számon kérni rajtad.
2021. ápr. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem lehet ép, értelmes magyarázatot adni erre. Az egész egy kirakatpolitika. Nem merjük vállakni az érzéseinket. Nem merünk konfrontálódni.
2021. ápr. 30. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én pl azért csinálom, mert nem akarom megbántani a páromat, akivel a szerelmünk olyan erős, mint egy babasündisznó.
2021. ápr. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
7. ???
2021. ápr. 30. 10:41
 9/10 anonim ***** válasza:

7#es vagyok.

Párom elől titkolom, hogy nem igazán az igazi a dolog köztünk. Fbon ez úgy nyilvánul meg, hogy nem keresek párt nyilvánosan.

2021. ápr. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Jah értem. Szerintem mondjuk az alap, hogy az ember face-n nem keres párt nyilvánosan...
2021. ápr. 30. 10:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!