Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért olyan nehéz megérteni...

Miért olyan nehéz megérteni egyeseknek a kötelező maszkviselést?

Figyelt kérdés

Nőként egy dohányboltban dolgozom.Rengeteg vásárlónk van,sokan még mindig nem hordanak maszkot vagy nem rendesen hordják.A főnökünk szerint nekünk eladóknak kell szólni,hogy viseljék a maszkot mivel ha ellenőrzést kapunk akár az üzletet is bezárhatják.Hiába kérjük a vásárlókat normálisan a legtöbbször bunkó alpári stílusban szólnak vissza.

Miért nem lehet megérteni?Én nem szórakozásból kérek rá senkit,az állásommal játszom ha nem teszem.


2021. márc. 21. 09:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Miért nem őket kérdezed meg?
2021. márc. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%
Mit vársz egy dohányboltban? Lecsúszott alkeszok, nikotinfüggők. Tisztelet a kivételnek.
2021. márc. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
És amikor a dohányboltban dolgozón nincs maszk, és azt mondja a vevőnek, nem kell felvennie? Volt ilyen tapasztalatom.
2021. márc. 21. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%
Én mint vevő is beírhatnék akkor, hogy mi olyan nehéz ezen?
2021. márc. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
48%

Mert a legtöbb embernek már elege van, hogy már a lakásból kilépve egy ronggyal az arcán kell létezni és nem szívhat friss levegőt sem anélkül, hogy ne figyelnék a rend éber őrei csekkel a kezükben, vagy épp egy önjelölt igazságosztó (itt nem a kérdezőre gondolok).


Mivel neked kötelező rájuk szólnod, sz*rd le, ha morciznak, akkor szólj rájuk erélyesebben. Az állásod fontosabb.

2021. márc. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Én megértem ha az embereknek elegük van az egészből de arra a pár percre amíg bent vannak nem igaz hogy ne tudnák felvenni.

Sokáig le..tam ha visszaszóltak de most már elegem van egy nap többször is elküldenek az anyámba vagy elmondanak mindenféle rákos k-nak.

Nem én találtam ki az egészet.

2021. márc. 21. 10:06
 7/11 anonim ***** válasza:
44%

A kérdésed szimplán panaszkodás. Senkit nem érdekel, hogy téged hogyan érint az, hogy visszaszólnak neked.

Jobban tennéd, ha folytatnád eddigi taktikádat és nem foglalkoznál vele/velük. Tanuld meg kezelni a stresszt! Emberekkel dolgozol, szerintem alap, hogy megtanulod kezelni az ilyen helyzeteket. De felelőm csinálhatod ezt magaddal, de minden egyes idegeskedéssel rövidíted az életedet.

Elmondod többször, vagy kérsz engedélyt a főnöktől, hogy kiírhasd, hogy akin nincs maszk, nem áll módodban kiszolgálni!


A döntés a te kezedben van!

2021. márc. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Mondd,hogy rendőrt hívsz ha nem veszik fel(kötelező közterületen is)viselni.
2021. márc. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg írjátok ki, hogy kiszolgálás kizárólag megfelelően viselt maszkban az üzlet teljes területén.
2021. márc. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
97%

Kiszolgálást megtagadni, pont, és hívhattok rendőrt is.


Amúgy szr, mert titeket vegzálnak aztán, ha a hlyéje nem veszi fel - én is hordom, mert most ez van, kell.

Ennyi, nem halok bele, sok orvos munkájából adódódan minden nap viseli 10-12 órát és mégsem vernyog.

2021. márc. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!