Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy szeressek ki valakiből?

Hogy szeressek ki valakiből?

Figyelt kérdés
Mondhatni, hogy belezúgtam az egyik kollégámba nemrég, pedig ismerem már évek óta. Nem is tudom igazából mivel keltette így fel a figyelmem. Barátnője van, és úgy tűnik nem is akar tőlem semmit barátságon kívül. Szóval foglalt és elég egyoldalú a dolog. Így nincs más választásom, mint elengedni a dolgot. Van valani tippetek?

2021. ápr. 30. 17:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Így már én is jártam.

Az elején még egy volt a többi között, aztán fél év után mint egy csettintés, megváltozott róla a véleményem és odáig- meg vissza voltam tőle.


Hát szarul fog esni, amit mondani fogok, de vagy rohadt sokat fosz szenvedni emiatt, ésvagy elkezded más dolgokban meglelni az örömöt.

Pl. keress egy olyan hobbit, vagy elfoglaltásogot, ami téged leköt, de semmi köze nincs a kollégádhoz.

(zB.: ha tudod hogy kondizik, akkor ne fitneszelni kezdj el, mert akkor még közben is rá fogsz gondolni, hogy "ha itt lenne, ha együtt csinálnánk, olyan akarok lenni mint ő" stb. Keress valami egészen mást, amihez neked sok, neki semmi köze nincs.

Így előbb utóbb azt fogod észrevenni (nem napok, hanem hetek, 1-2 hónap után), hogy már egyre kevesebbet gondolsz rá. Ha pedig beugrik, már nem a fehér lovon képzelve jelenik meg előtted a pali. :D

Nekem bevált, hogy ma ha összefutok vele már nem kezd el hevesebben verni a szívem, nem jövök zavarba és pirolok el, ha vele beszélek, hanem olyan nekem, mint bárki más a sok közül.

Egy kicsit ezért az érzésért mondjuk fáj a szívem, ha... De még mindig elviselhetőbb a kiábrándulás érzése, mint a hiábavaló plátói. Annál rosszabb alig van a világon.

2021. ápr. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyoldalu,akkor nincs mit keresni nála,majd elfelejted.
2021. ápr. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Felejtsd el!!! Gondolj arra foglalt es neked semmi esélyed,em erdemes szenvedni!
2023. febr. 3. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Na mi történt kérdezõ?
2023. febr. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!