Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az gáz,ha rosszul érzem...

Az gáz,ha rosszul érzem magam,mert elfelejtették a névnapom?

Figyelt kérdés
Mindig felszoktunk köszönteni egymást,sőt még ajándékot is adunk egymásnak, még gyerek vagyok, ezért talán rosszabbul érint,hogy elfeledkezett rólam,anyukám,apukám és a tesóim.Egyedül a nagynénim dobott egy sms-t reggel,hogy "boldog névnapot, sok ölelést és vidámságot".Említsem nekik,hogy ma van?Vagy egyszerűen ne foglalkozzak ezzel a kérdéssel?

2021. máj. 1. 15:15
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Boldog névnapot! ✌️
2021. máj. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%
Nézőpont kérdése: én konvencionalis h*eségnek tartom, így engem ne zavarna ennyire a dolog.
2021. máj. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
79%
Engem soha nem köszöntenek névnapomon, és nem is érdekel. Szülinapomra se kapok pár családi köszöntőnél többet, hogy Isten Éltessen. Ez annyira csekélység, hogy akkor már az év minden napjára ki lehetne találni valamit, hogy miért ünnepeljünk, zabáljunk csokit és tömjük pezsgővel magunkat... Van aki még számolgatja is, hogy facebookon hányan írnak a falára szülinapján, egyszerűen szánalmas. Én pont ezért rejtettem el, mert kíváncsi voltam, hány embernek jutok eszébe, anélkül hogy jelezné neki az idióta Facebook. Kb 5-nek, de a többi pont nem is érdekel.
2021. máj. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy igencsak tanulságos eset...
2021. máj. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Senior Séf ***** válasza:
100%
Várd meg az estét. Lehet, hogy akkorra időzítették.
2021. máj. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
38%
Hány éves vagy? 16 alatt nem lehet regisztrálni, márpedig egy 16 fölöttit már nem érdekel. Meg írtad is, hogy gyerek vagy, és egy 16 fölötti már nem annyira gyerek. Tudom, 18-ig hivatalosan az, de amúgy már nem annyira.
2021. máj. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!