Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A szerelő elfelejtette visszaa...

A szerelő elfelejtette visszaadni a tollam. Ciki rákérdezni?

Figyelt kérdés
Tegnap volt itt egy szerelő és kért egy tollat. Én meg balgán az első kéznél lévőt, a kedvenc tollam adtam oda, amit a volt kollégáimtól kaptam emlékbe. Kitöltötte a papírt és elment, ma reggel jutott eszembe hogy nem adta vissza. Szerintetek ciki rákérdezni amikor hozza a számlát? Nem egy mezei reklámtoll, nekem fontos. Ha esetleg elvesztette, te megkérnéd hogy vegyen egy ugyanolyat?

2020. jún. 26. 11:57
 1/8 anonim ***** válasza:
14%

Biztos nem egetbém magam.

Máskor sokkal jobban oda figyelnek.

2020. jún. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Megkerdezheted, ha emlékszik rá és pl. Pont a kocsiban can biztos visszaadja.

De vetetni vele egyet? Ne viccelj már...

2020. jún. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan kérdezz rá... Ha nála van biztosan vissza fogja adni. De a második részét nem értem. Minek vetetnél vele egy ugyanolyat. Az már nem ugyanaz a toll, nincs emlék szempontjából értéke.
2020. jún. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem ciki rákérdezni, de újat vetetni vele már az. Úgyse ugyanaz a toll lenne, aminek állítólag szentimentális értéke van számodra, szóval teljesen értelmetlen húzás.
2020. jún. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha meglátod, mondd neki nyugodtan.

Hé, Senior! Van magánál valami, ami az enyém. Egy perce van jóvá tenni a hibáját.

2020. jún. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
De komolyra fordítva, mondd neki, hogy eszmei értéke van számodra, nem az a gond, hogy egy tollal kevesebb van, hanem hogy neked az a toll fontos. Aztán ha véletlen meglenne még, örülnél, ha visszakaphatnád.
2020. jún. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
37%

Elsőre szeretőt olvastam 😂


Amúgy szerintem ne kérd vissza, kivéve ha van eszmei értéke vagy párezer forintnál többe került

2020. jún. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az a ciki, ha nem tunik fel neki, hogy nem a sajatja. Vetetni is ciki, mert az mar nem az, emlek volna.

Mondjuk ha egy Montblanc, az mar lopas.

2020. jún. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!