Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Instagramon válaszoltok...

Instagramon válaszoltok ismeretlenek üzeneteire?

Figyelt kérdés
2021. máj. 2. 09:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak a botok találnak meg, így nem.
2021. máj. 2. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha normális, kultúrált stílisban ír akkor igen, de hosszabb távú ismerkedésre akkor sem vagyok vevő. Ha alpári bunkó a stílusa, akkor ignorálom.
2021. máj. 2. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
67%
Csak akkor, ha nem bot vagy nem azért ír, mert összekeveri az intát a társkeresővel.
2021. máj. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem botok abszolút nem írnak.

Volt egy idő mikor válaszoltam az üzenetekre. Vagy kitettem hogy lehet valamit rendelni és ha szeretné húzza el azt a kis valamit. Amikor írtam azt tettette, hogy kell neki majd a végén mindig kilyukadnak a mizujs stb kérdéseknél. Olyankor udvariasan tisztázom, hogy van párkapcsolatom nem kívánkozok ismerkedni és ha nincs vevői szándéka akkor elköszönnék:) Így én már hanyagolom a visszaírásokat. Ha valaki konkrétan leírja mit akar akkor válaszolok max.

2021. máj. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Engem eddig csak botok találtak meg ott, így én sem írok vissza.
2021. máj. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Eletemben eloszor es utoljara tettem. Sorsszeru volt. Maganyosan zokogtam egy szamomra nyomaszto szallason egyedul, es egy muveszettorteneti kommentemen felbuzdulva egy kensingtoni etterem oldalat kezelo perverz bevallotta elete legsotetebb traumajat. Szinte mintha mindketten egymas gondolataiban olvastunk volna. Orakig leveleztunk, aztan zavarba jott, es abbahagytuk.

Akkor ereztem, hogy kivetelt teszek, de maskor nem erzem.

2021. máj. 3. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mik azok a botok?
2021. máj. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!