Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez jó beszólás volt?

Ez jó beszólás volt?

Figyelt kérdés

Szóval vétkeztem, megálltam a tesco parkolóba két autó között várni, mivel elöttem is ilyen félig ügyetlenül álltak meg, 2 perc alatt meg el is mentek mellettem. Aztán kicsit túllógva a vonalon maradtam. Erre odajön egy faxi, hogy én milyen bunkó vagyok, nem tudok parkolni, vezetni.

Gondolkodtam kicsit, mondom magyarázkodjak? Erre azt mondtam : " ha cigány lettem volna akkor is idejön szórakozni, vagy akkor ?? " erre elment szó nélkül.


2021. máj. 4. 07:34
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
86%
Nem, ez egy izléstelen rasszista beszólás volt, ráadásul nem is illett a helyzethez
2021. máj. 4. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Így már én is jártam beálltam két autó közé úgy hogy minkét autóba gond nélkül be tudjanak szállni, persze senki sem a két vonal közé állt..

Elmentem elintézni a dolgomat, 3-4 óra múlva értem vissza, addigra a többi autó elment..

Akkor ott egy pár megszólt hogy "legközelebb próbálj már meg rendesen leparkolni"

Én se kezdtem el magyarázkodni, nem hiszem hogy lett volna értelme.. Csak eljöttem.

2021. máj. 4. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
76%
A beszólásod azt bizonyítja, hogy nem csak vezetni nem tudsz rendesen, de még ostoba, rasszista is vagy
2021. máj. 4. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
A cigányt legközelebb cseréld le pl a 3 ajtós szekrényre, nem minden cigó olyan.
2021. máj. 4. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ez eléggé raszi beugatás volt valóban. 😞
2021. máj. 4. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

Senki nem mondta, hogy tudok vezetni, engem ez nem érdekel, eddig nem okoztam balesetet, szerencsém volt. Amúgy ha ilyet láttok inkább kerestek másik boltot, mármint, higy ott a parkoló hely csak vonalra kell állni mondjuk csak az az egy van például. Máshová mentek?

Legközelebb azt fogom mondani, hogy "ha paraszt lettem volna akkor is idejön beszólni, maga rasszista" az nem rasszista szöveg akkor.. :)

2021. máj. 4. 08:42
 7/25 A kérdező kommentje:
Jaj! Van az előbbi kommentemben helyesírási hiba.
2021. máj. 4. 08:44
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Ez elég béna beszólás volt, még akkor is, ha eltekintünk attól, hogy bunkó és rasszista is.
2021. máj. 4. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Amúgy ebben mina rasszizmus?
2021. máj. 4. 09:01
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy autó ferdén áll be, a többi autó is ferdén fog. Ez ilyen.


A beszólás nem jó volt, hanem értelmetlen és felesleges.

2021. máj. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!