Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen jó fenyegetések vannak?

Milyen jó fenyegetések vannak?

Figyelt kérdés
Nem akarok senkivel semmi komoly dolgot csinálni, csak van pár ember a környezetemben akiket valahogy beakarok fenyíteni valamilyen kemény beszólással, hogy tudják hol a helyük. Jó okom van rá. Van pár ilyen beszólás amit tudok, de kíváncsi lennék, hogy ti milyen durva fenyegetéseket ismertek amivel meg lehet félemlíteni valakit? Még egyszer mondom, hogy nem akarok csinálni senkivel semmit, nem fog tettlegességig fajulni a dolog, csak azért tudják, hogy velem ne szórakozzanak.

2020. dec. 3. 20:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
91%

Rád uszítom anyámat!

Te, most már aztán nagyon mérges leszek!

Megadom az e-mail címed a Teleshopnak!

2020. dec. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
89%
Biztos lesz okuk félni ha a gyakoriról szedsz csicskító dumákat. :D
2020. dec. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
89%
jajj hát én ettől a kérdéstől ijedtem meg... szerintem mutasd be nekik a kérdést, a debilség egy szint után ijesztőbb mindennél.
2020. dec. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
90%
Nézz Mónika Show-t, rapid szókincsgyarapodást okoz a rendszeres nézése.
2020. dec. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
85%

Rád uszítom a macskámat, mivel ha kiadom a parancsot németül letépi a tököd!


Szólok a jézuskának és karácsonyra nem kapsz semmit!


Ha nem fejezed be rögtön, megkergetleg egy baltával!

2020. dec. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
85%
Meghúzom a hajad!
2020. dec. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
40%

Amitöl ök tartanak azzal. Ez szubjektiv.mindenkinek mások a félelmei. Mindenkire mással lehet hatni.

Ergo ne mindegy hogy milyen körnek szol a dolog eleve.


Nekem volt egy küldföldi exem külföldön. (Azaz nem làtta még a csalàdom, életem, azt, hogy valojàban ki vagyok Magyarorszàgon, nem tudott rolam ugy mindent)

Ö egyszer szemtelenkedett, túl lött a célon, lelki terrorizàlt, aljas volt. Meg ugy eléggé bűnözö alkat is volt (illegalitàsok stb)


Amiert szemétségeket mondott, meg akart bàntani, én csak annyit mondtam neki komolyan a szemébe: rendben, mondjak csak tovàbb nyugodtan, majd megismered a magyar hátteremet is, hogy kik állnak mögöttem..


Hàt ahogy hirtelen beijedt, azt látni kellett volna. Olyan udvarias lett, hogy csak pislogtam meg ne értsem félre, ö szeret!(még szerekemvallàs is lett belöle hirtelen ugy meghuzta magàt)


Közben persze csak blöff volt.

Hol àllnak ki egymasert a magyarok. Kb sehol :D

De ö nem tudta milyen nép a magyar szerencsère :D

2020. dec. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Homlokráncolás, bal kéz a csípőn, a jobb kéz mutatóujja nyújtva, és jobbra-balra mozgatva.
2020. dec. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Te kis túrórudi!
2020. dec. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Letépem a karodat oszt' azzal ütlek agyon. Aztán levágom a fejed, torkon foslak és telehányom a tüdődet.
2020. dec. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!