Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miket próbálnál ki, ha egy...

Miket próbálnál ki, ha egy teljes napig ellentétes nemű testben élhetnél?

Figyelt kérdés

2021. máj. 4. 09:58
 1/10 anonim ***** válasza:
66%
Én sajnos a saját nememhez vonzódok, így ez nekem óriási szabadság lenne, ismerkednék, kimutatnám, ha egy srác tetszik, szabadon. De jó is lenne.
2021. máj. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%

Őszintén mit tennék ha 1 napig nő lennék?

Kilöknék egy képet Instára és Facebookra melltartóban hogy estig likeolgassák 1000-en. Benyúlnék a lábam közé. Óvszert húznék egy banánra vagy szalámira és maszturbálnék egyet. Mindenképpen betennék egy párnát a ruhám alá, és felszállnék pár különböző zsúfolt buszra meg metróra, csak hogy élvezkedjek, mert azt hiszik terhes vagyok és átadják a helyüket. Utána bevásárolnék valami mini ruhát, magassarkút, sminkeshez mennék, vagy fodrászhoz, vagy mindkettő, ráznám a seggem és élvezném hogy leselkednek utánam. Elmennék valami bárba és meghívatnám magam egy csomó ingyen italra. Ha még lenne időm egy férfit fel is csípnék, vagy egy randomot közelről keresnék a Tinderen, hogy megtudjam, milyen ha jól megdugják a puncit a lábam közt.

2021. máj. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%
Dögölnék a tévé előtt és várnám, hogy kész legyen a vacsora.
2021. máj. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Ha egy napig nő lehetnék, egész nap csak szülnék folyamatosan.
2021. máj. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
92%
Elmennék állásinterjúra, valószínűleg jobb munkát és magasabb fizetést volna lehetőség megkapnom.
2021. máj. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
92%
Egy napig megkérnék mindenkit hogy ne nyissanak be :))
2021. máj. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Kiverném magamnak, állva pisilnék. Elmennék úgy este bulizni egyedül, hogy nem azon aggódom, hogy ki akar hazafele menet követni vagy megerőszakolni (szerencsére erőszakolni nem erőszakoltak még meg, de sztem nem sokon múlott :( ), megnézném, hogy az én büdzsémből stílusosabban tudok-e felöltözni, mint az általam ismert férfiak többsége.
2021. máj. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Egész nap verném, dugnék, szopatnék nőket, legalább megtudnám, milyen az orgazmus :D
2021. máj. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Maszturbálás... ez teljesen egyértelmű :D
2021. máj. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
55%

Én ffi vagyok, de ha nő lennék,valószínűleg kényeztetném magam. Olyat csinálnék, amit a nők a férfiakkal sajnos nem csinálnak.

Puszilgattatnám, simogattatnám, magam. Engedném, hogy nyalják, falják, élvezzék a testemet.

Sajnos velünk ezt nem csinálják a nők, mert a férfi testet a nők nagy többsége nem tartja szépnek, kívánatosnak, és vonzónak, és ezért csak éppen a nemi szervünkkel foglalkoznak, és semmi több.

Sajnos. 😥😢😭

2021. máj. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!