Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy valahogy...

Lehetséges, hogy valahogy beoltottak?

Figyelt kérdés

Nagyon érdekes, hogy tegnap voltam kórházban (magán rendelésen), ott írtak föl gyógyszert, aminek a mellékhatása hasmenés, puffadás lehet. Tegnap vettem be az első szemet, és azóta nagyon rosszul vagyok. Nincs hasmenésem, de mintha beteg lennék. Gyenge vagyok, fáj a fejem, a hasam, és izomfájdalmam van. Majdnem mintha oltást kaptam volna, és a mellékhatásait érezném.

Lehetséges, hogy valahogy beadták az oltást? Vagy a gyógyszerbe volt belekeverve, hogy aki nem akar oltakozni, az is megkapja? Vagy lehet úgy adták be a vizsgálat során, hogy észre se vettem? Nagyon gyanús, hogy kórházban voltam és másnap ilyen sz_rul vagyok... Ti mit gondolnátok?

L/25


2021. máj. 4. 17:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
😳 Ne haragudj, de ez a kérdés full komoly? Valószínűleg a gyógyszer mellékhatását érzed..
2021. máj. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
hogy it gondolok azt inkább nem írnám le.
2021. máj. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%
Tuti most aktiválódik a mikrochip..menekülj...ha hangokat is hallasz az már Soros lesz amint csatlakozásra buzdít.
2021. máj. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
89%
Lehet a szellőztető rendszerrel keverték bele az oltást a levegőbe, te meg belélegezted
2021. máj. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
86%
Gondolom azt is érzed ahogy az 5G atjárja a testedet.
2021. máj. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
94%
Természetes kiválasztódás 😭
2021. máj. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
85%
Simán lehetséges a nővér elterelte a figyelmedet az orvos meg hátulról beléddöfte a tűt csak te nem vetted észre
2021. máj. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Még arra gondoltam, hogy a fertőtlenítővel került be valahogy, azt ugye mindenkinek kötelező használni a recepción. A szellőzőnyílásokra nem gondoltam, de az se hülyeség.

A gyógyszernek nem írtak ilyen mellékhatásokat, azért zártam ki azt.

Meg arra keltem, hogy az államon egy kemély dudor van. Normál esetben pattanásnak elkönyvelném, de ebben a helyzetben gyanús... túl sok véletlen egyszerre.

2021. máj. 4. 18:33
 9/12 A kérdező kommentje:
#7 Én is erre gondoltam.
2021. máj. 4. 18:34
 10/12 anonim ***** válasza:
86%
Hülye troll 😂
2021. máj. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!