Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lehetseges napi 10-12-14 orat...

Lehetseges napi 10-12-14 orat tanulni kb 3 honapig?

Figyelt kérdés

Ha igen, akkor hogyan?

Hogyan lehet megelozni a kiegest?


2019. szept. 5. 19:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Attól függ mit, hogy, milyen pihanőidővel, stb. 3 hónapig kibírható.
2019. szept. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szoftver development, gondolkodom egy bootcamp-en.
2019. szept. 5. 19:27
 3/9 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a bmeméseket
2019. szept. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is a pihenőidőkön múlik, illetve azon, hogy tudod-e melyik napszakban vagy a legfogékonyabb. Pl. én inkább mindig keltem hajnali 4-kor, cserébe délután 3-tól már csak lazán nyomtan és 10-kor aludtam. Egyébként ki lehet bírni :)
2019. szept. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

Hát, ha te 3 hónap alatt napi 10-12-14 óra alatt megtanulsz piacképes szinten programozni, akkor megeszem a kalapom.

Amúgy mérnök nem akarsz 3 hónap alatt lenni? Vagy hegesztő? Vagy orvos? Vagy pilóta? Vagy közgazdász?

Miért hiszed akkor, hogy 3 hónap alatt meg lehet tanulni programozni, ha a fentieket meg nem?

2019. szept. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

De jo lenne, ha tudnad ertelmezni amit irtam utolso!

Talan nezz utana, hogy mi az a bootcamp. Senki sem mondja, hogy profi leszek, es utana nem kell tanulni! Annyit igernek, hogy annyi tudast megprobalnak atadni, ami egy kezdo poziciohoz eleg.


Es azt szerintem meg te is belathatod, hogy igazabol a 3-6 eves kepzeseket le lehetne csokkenteni, ha tenyleg azt tanitanak ami kell, es nem heti haromszor kellene bejarni, vagy volt olyan ismerosom, aki heti ketszer jart eloadasokra.

2019. szept. 5. 20:02
 7/9 A kérdező kommentje:
Amugy meg alapszinten megtanultam portugalul 2 honap alatt ugyhogy szerintem a modszereken is nagyon sok mulik.
2019. szept. 5. 20:04
 8/9 anonim ***** válasza:

A bootcampek létező és működő dolgok, Amerikában és itthon is. Valóban. Csakhogy egy normális bootcamp minimum félév, de inkább 9-12 hónap, mert félév alatt nagyvonalakban meg lehet tanulni mindazt, amit az egyetemen 3-3,5 év alatt.

De a 3 hónap irreálisan kevés, nem véletlen, hogy csak a GreenFox vállalta be, akinek a remek eredményeivel pont a múltkor foglalkozott az Index.

2019. szept. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nemcsak a Greenfox. En a Flatiron-on gondolkodom. Es attol nem tartok, hogy utana nem talalok munkat, attol inkabb, hogy kieg az agyam.

Feluton viszont nem szeretnem feladni.

2019. szept. 6. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!