Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az minek a jele, ha spontán...

Az minek a jele, ha spontán meg akarok embereket verni?

Figyelt kérdés
Sokszor fantáziálok erről, hogy megyek utcán vagy tömegközelekedésen és belevernék az ott ülő férfi vagy nő arcába. Nincs rá nagyon kiváltó okom, pl. legutóbb balhéztak a metrón és röhögtem magamban meg a balhésnak szurkoltam. Persze nem tennék ilyet, de ennek kizárólag az az oka, hogy törvénybe ütközik. Ha anarchia lenne, akkor biztos, hogy sok embert megvernék.

2021. máj. 6. 13:57
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
48%
Pszichopátiának.
2021. máj. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
Pszichés beteg vagy. Most menj orvoshoz, mert ez rosszabb lesz.
2021. máj. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom de néha rám is rámjön hogy most úgy verekednék 1 et.azután gyorsan el is múlik mert nagyon empatikus vagyok.23 vagyok középiskolában sokat verekedtem,és csak akkor volt lelkiismeret-furdalásom ha olyat vertem meg aki gyengébb volt nálam,persze minden verekedésnek volt kiváltó oka pl:kötöszködtek velem vagy gec.iztek,de ha gyengébb volt megbántam utána.ez a kettősség ez nehéz hogy ha megaláznak vagy vmi meg kellene védeni magad de nem is verhetsz meg mindenkit mert az sem megoldás.passz talán ösztön.
2021. máj. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
83%
Én csak azt szoktam fantáziálni amikor tömegközlekedésen vannak ilyen trógerek és mindenkinek ugatnak, hogy oda menni és bármi jelzés nélkül elkezdeni összeverni őket, de szerintem ez nagyon sokaknak rajtam kívül.
2021. máj. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
Valami gyökér punk hülyegyerek lehetsz, ha az anarchiával jössz.
2021. máj. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
13%
Én is ilyen vagyok,annyi hogy én sokszor tényleg megvertem embereket csak úgy..mondjunk egy kocsmába :D Ideges típus vagyok,még a semmin is feltudom b..ni magam, szóval ennyi...nőt is vertem (mondjuk arra szerintem volt is okom) aztán kb ennyi.
2021. máj. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
82%
Én arról szoktam fantáziálni, hogy az ilyen random kötözködő-verekedő balhézó arcokat ha meglátom, csak előhúzom a magnumot és fejbelövöm őket. A holttestet meg pár napig otthagyom míg el nem kezd rohadni csak amolyan elrettentésként a többi gyökér számára.
2021. máj. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
65%
7-dikessel szintén,én elő venném a késsemet és levágnám a ujjait,utánna a nyelvét,aztán elvágnám a torkát a ilyen reket b..iknak,dögölne meg mind!:)
2021. máj. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%
Kezdek megijedni... :O Ilyen sok abnormális ember van a világban!?
2021. máj. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
30%

Amúgy a kérdésre a válasz:pszichopata vagy

9

Igen

2021. máj. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!