Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért vannak katonák az...

Miért vannak katonák az oltópontokon a kórházakban?

Figyelt kérdés

2021. máj. 6. 21:40
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Beérkeztetik lista alapján az emberek, koordinálják őket, hogy csoportokban menjenek az oltás konkrét helyére ne egyszerre mindenki, ezt kommunikálják az oltó személyzettel és ő munkájukat támogatják. Nálunk ezt csinálják a katonák.
2021. máj. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
40%
Semmi értelme. Egy idomított majom képes lenne rá, hogy kipipálja a neved, és megmondja, hogy B épület, földszint 3.
2021. máj. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
De biztonsági őr nem elég erre a feladatra?
2021. máj. 6. 21:44
 4/21 anonim ***** válasza:
98%
A katonák már hónapok óta bevannak osztva az egészségügy támogatására, miért küldjenek oda biztonsági őrt amikor ott vannak ők is? Nem rossz emberek, nálunk nem bánnak rosszul senkivel, lehet velük beszélgetni is (kórházi dolgozó vagyok) és ugyan olyan emberek mint te vagy én. Nem kell mindenkinek fóbiásnak lenni tőlük, szerintem felesleges. Általában kedvesek az emberekkel szépen eligazítják őket vagy megmondják mit kell csinálni.
2021. máj. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
42%
Mert a kormány a harcként kommunikálja a járványt és ők a szemléltető eszköz, hogy érezd, háborúban állunk.
2021. máj. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

A katonák gyakorlatilag a mindenkori magyar állam "csicskái" - már elnézést a kifejezésért. Mint minden szolga, ők is az őket tartó "úr" szolgálatában állnak, így elsősorban az utasítás határozza meg a feladatukat, a képzettség, specializáció másodlagos, és általában "lefelé kompatibilis" (példa: egy cég vezérigazgatója el tudja látni a takarítónő feladatát, a takarító nő viszont nem biztos hogy el tudná vezetni a céget.)


Mivel bevetés nincsen, egy korábban nem tapasztalt helyzet viszont előállt, ezért ezeket a "kifutófiúkat" be lehet tenni kisegítőknek az oltópontokra.


A rendőrök egyébként ugyanezt a funkciót látják el...

2021. máj. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
14%
Azért, hogy ne fosszák ki az oltópontokat.
2021. máj. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Nincs bajom velük csak fura... Eddig nem voltak ott, most par honapja igen. 2 hónapja voltam sürgősségin akkor is ott voltak. Nincs fóbiám csak nem értem...
2021. máj. 6. 21:53
 9/21 anonim ***** válasza:
76%
A katonák minden katasztrófa helyzetben kiveszik a részüket. Így van ez pl. az árvizeknél is. Itt is így van.
2021. máj. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
74%
A "biztonsági őrök" legtöbbször szintén nem a legkedvesebb társadalmi osztályból kerülnek ki. A katonák viszont jól tudnak vezényelni, ami olyankor kifejezetten jól jön, mikor nagyobb csoportokat kell megfelelően útba igazítani.
2021. máj. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!