Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hűbele-viktor jól megcsinálta...

Hűbele-viktor jól megcsinálta a káoszt az oltópontokon, csak hogy majd nyomhassák a propagandát hogy hány embert oltattak be?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 30. 13:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
46%
Most őszintén, kötelező odaállni a sorba? :D Tehát Orbi kényszeríti a sok prolit, hogy 6 órát álljanak a fél kilométeres sorban? :D
2021. ápr. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
47%
Viktor sehol se mondta, hogy lehet menni soron kívül sorba állni a kapuba. A kérdés az, hogy ki tette... Nekem lenne tippem...
2021. ápr. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
59%

Állítólag sokan beálltak úgy is, hogy nem voltak regisztrálva, vagy voltak regisztrálva, de nem volt időpontjuk.

Orbán tehet arról, hogy ennyi ökör él ebben az országban?????

2021. ápr. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
52%
Ja hogy már a szerverleállásról is ő tehet...😅😅
2021. ápr. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
26%

Ebben erősen a keleti vakcina ellenes ellenzéki propaganda is benne van. Gondolom a most ott ácsorgók nagy része nem ment volna oroszra, kínaira...


De gondoltam, hogy erről is Orbán tehet, meg ha nem tartják a távolságot az emberek. 🙃

2021. ápr. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
64%

"De gondoltam, hogy erről is Orbán tehet"

Igen is Ő tehet, mert ha lenne NORMÁLIS oltási terv és nem attól függne a reggel hogy a király mit álmodott akkor nem lenne káosz.


Normális esetben az oltásra regisztrációkor ki kellett volna tudnom választani, hogy milyen oltást szeretnék és arra kapok időpontot akár holnapra akár 5 hónap múlva. De akkor hogy tukmálták volna ránk a sok kínai szart?

2021. ápr. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
20%
6: nem kívánság műsor. Ezt te sem gondolod komolyan. A kínai pedig az egyik legjobb. Én a sputnyikot kaptam, ami szintén.
2021. ápr. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
46%

"Normális esetben az oltásra regisztrációkor ki kellett volna tudnom választani, hogy milyen oltást szeretnék és arra kapok időpontot akár holnapra akár 5 hónap múlva"


Ja, aztán honnan jósolják meg, hogy a kaotikus szállítási helyzetben mikorra fog megérkezni a várva várt vakcinád? :D

2021. ápr. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
81%
Hos utcai oltoponton nincs regisztracio ... 'bika' vakcina mindig ban :)))
2021. ápr. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%
#7. Örüljenek hogy egyáltalán beoltatom magam.
2021. ápr. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!