Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról, aki az...

Mit gondoltok arról, aki az adója 1%-át állatmenhelynek adományozza? "Baj", hogy nem inkább emberekre költi?

Figyelt kérdés
2021. máj. 7. 09:19
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Én is állatmenhelynek adományoztam, nem érzem bajnak.
2021. máj. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem mindenki arra költi az 1%-át vagy a saját pénzét amire akarja. Másoknak ehhez semmi köze.
2021. máj. 7. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%

Magánügy!

Te megfelelési kényszerben szenvedsz, vagy mi alapján írtad ki ezt a kérdést?

2021. máj. 7. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%

Az emberekről ELMÉLETILEG a mindenkori kormánynak kellene gondoskodnia (ha önmagukról nem tudnak valami miatt).

Az állatmenhelyek fityinget se kapnak, nyilván inkább őket támogatom önkéntes adományokkal.

2021. máj. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Sunshinedoll ***** válasza:
85%
Nem, mindenki oda adja, akinek akarja.
2021. máj. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
53%

Nem gondolok semmit, azt tesz mindenki amit akar.


Én sok esetben se nem állatnak, se nem embernek adom, hanem alapítványnak, múzeumnak, egyéb társaságnak.


Sokat túrázom, volt hogy túra szervezetnek adtam. Vagy múzeumnak felújításra. De adtam már "közösségi célú" összefogásra is, például egy régi gőzmozdony felújítására.


Amúgy meg ez olyan, hogy van egymillió lehetőség, ebből kell egyet választani. És vannak "nagyok" akik reklámozzák is a lehetőséget. De sokszor jobb helyen van a pénz egy helyi, kisebb alapítványnál, amit nem sokan ismernek, inkább csak ismerősi körben kap pénzt.

2021. máj. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
90%
Én mindenben évben a helyi állatmenhelynek adom az 1%-ot. Miért lenne baj?
2021. máj. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
52%

Inkább az a baj, hogy a sok buta ember 0 ft megtakarításra szül 3-5 gyereket, aztán mikor beüt a baj, akkor meg facebookon sírnak. Ezeket az embereket nagyon nem tudom sajnálni, csak a gyerekeiket. Mivel nincs közvetlen dolog, amivel a gyerekeket tudnám támogatni, a lusta dologtalan anyjuk helyett, ezért menhelynek adom az 1%-ot.

Később, ha lesz megfelelő egzisztenciám, akkor majd azzal fogok ezeknek a gyerekeknek segíteni, hogy elmegyek nevelőszülőnek.

De attól, hogy te utalsz egy ilyen embernek 2 ezer ftot még másnap nem lesz mit ennie és munkája sem lesz...Tudod nem halat kell adni, hanem horgászbotot...

2021. máj. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!