Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tényleg lehet párnával ölni??

Tényleg lehet párnával ölni??

Figyelt kérdés

Nem akarom kipróbálni!!

De érdekel, hogy ez is egy filmes túlzás-e. Valakinek a fejére teszek egy kispárnát és ettöl megfullad?



2021. máj. 9. 00:03
 1/9 anonim ***** válasza:
13%
Próbáld ki magadon. Én megtettem, mert kíváncsi voltam rá. Simán át lehet lélegezni a párnán. Szóval nem működik. Legalábbis a mi párnáinkkal. Pedig teljesen rászorítottam az arcomra. Filmes túlzás.
2021. máj. 9. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
98%
szerintem nem a párna a lényeg hanem elzárja teljesen a légutakat bármivel akár takaró, szatyor, bármi így segítve hogy az illető nem tudjon sokáig lélegezni.kb
2021. máj. 9. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
96%
Márpedig egy rendes tollpárnával bárkit meg lehetne fojtani. Én ugyan nem kísérleteztem vele soha, de volt, hogy hason fekve beletemettem az arcomat a párnámba, és egyszer csak azt éreztem, hogy nem kapok levegőt.
2021. máj. 9. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
96%
Ha úgy lefogod a szivacspárnát is, akkor lazán. Tollpárnánál meg van hogy felriadok éjszaka, mert nem kaptam elég levegőt, mert hasrafordulva belefejeltem a dunyhába.. elég szar érzés.
2021. máj. 9. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
3%
En is probaltam ,kb lehetetlen vele fullasztani. konnyen kapni levegot rajtuk. Mondjuk ez lehet emberfuggo, van aki egy sima orvosi maszkban is manapsag meg akar fulladni, szabalyosan kerulgeti a szedules annyira nem kap levegot. Az ilyen embereket lehet meg lehet fullsztani, normalisakat kizart. En egy idoben arcal lefele aludtam, mert gerinc problemaim voltak. Volt hogy reggel mindket oldala az arcomnak agymintas volt, tehat szabalyosan lefele aludtam, es meg mindig itt vagyok.
2021. máj. 9. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én most kipróbáltam magamon, toll párnával. A fejemre szorítottam, amennyire csak lehet, valamennyire így is kaptam levegőt, de nagyon nehezen, és fáradt a tüdőm, egyre nehezebb volt levegőt venni, mert erőlködni kellet érte. Nem tudom lehet, ha kifáradok megfulladok, de elég sokáig kéne szorítani, mert valamennyire kapni alatta levegőt. Ez a béna kísérletem eredménye, nem tudom mennyit segít.
2021. máj. 9. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem nem működne. Egy embert percekig kell folytogatni, hogy megfulladjon. Egy párnával nem lehetne percekig úgy elzárni a levegő útját, hogy semenyi levegő se jusson be. Ha csak kevés levegő bejut, már nem fullad meg. Elég nehéz lenne a gyakorlatban. A folytogató két kézzel szórítja a párnát, közben az áldozat a szabad két kezével védekezik, mozgatja a párnát, meg a fejét, és így időnként levegőhöz jutna. Ha mégis müködne, akkor az egy elhuzódó legalább 3-5 perces küzdelem lenne, amiközben az áldozat lassan kifáradna, és már nem volna ereje küzdeni meg levegőt venni.


Valaki igazán kiprobáhatná. Nem kell megölni másikat, csak az eszméletvesztésig folytogassa, aztán élessze ujra. :))

2021. máj. 9. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
71%

Úgy olvastam hirtelen, hogy "Tényleg lehet petrával ölni??

XD mondtam is magamban ki az a petra?

2021. máj. 9. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
96%
Jó, de párnát annak az arcába szorítanak, aki alszik (vagy haldoklik, magatehetetlen) . Mire észreveszi, hogy nincs levegő, annyira már nem tud védekezni.
2021. máj. 9. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!