Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülés után 2 hónappal milyen...

Szülés után 2 hónappal milyen állapotban vagytok? Mit lehet tenni ezzel a kis "háj párnával"?

Figyelt kérdés

Második szülésem, itt 11 kilót híztam. Gátvédelemmel szültem.

Az a fura, hogy szülést követően kisebb volt a hasam mint most, pedig a mérleg szerint fogytam. De a hasamon vmiert egy hete jobban látszik hogy lóg egy picike, fura mert szülés után másmilyen volt.

Nem akarom siettetni a regenerálódását csak ez most más mint az első babánál. Ott nagyon pici hasam volt, most jóval nagyobb valószínűleg ezért maradt ott egy kis puhább háj rész.

Más milyen állapotban van 2 hónappal szülés után? Köszi.


2020. aug. 18. 23:12
 1/4 anonim válasza:
A szervezet folyamatosan változik és nem úgy reagál mindig Mindenre. Adj kis időt magadnak, ne koplalj de igyekezz egészségesen étkezni, minél kevesebb feldolgozott ételt enni! Később már jöhet egy kis mozgás és biztosan szépen fogsz alakulni!
2020. aug. 18. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem zavart. Amég le nem ment bő ruhákban jártam. Nem látszódott. Most is így lesz. Mire jön a tavasz nem fog látszódni.
2020. aug. 19. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2-ea vagyok. Cicanadrágra és tunikára gondoltam. Mivel tavaszi baba volt nyáron maxiruhákban voltam. Csinosan öltözködtem úgy is. Utána meg nem kellett lecserélni a ruhatáramat,pedig majdnnem 25 kg-ot híztam.
2020. aug. 19. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ez tök normális . Nekem is ilyen. Az első baba nyilván nem viseli meg annyira a testet mint a második . Nekem sem tart még úgy a hasfalam, mint a terhesség előtt . Lehet, hogy a hasizmod is szétnyílt nem?

Vannak ilyen szülés utáni regeneráló tornák , azokat lehet esetleg csinálni , kollagent szedni esetleg, de adj magadnak időt , jövő ilyenkor már nem fog látszani :)

2020. aug. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!