Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kriszhadvicenak a streamelésen...

Kriszhadvicenak a streamelésen kívül van más munkája is?

Figyelt kérdés
Gondolom vmit csak csinál mellette, azért jelentkezik 4-től minden nap. Vmelyik videójában nem mesélt még erről?

2021. máj. 9. 19:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy van. Csak valószínűleg ígyis megkeres elég pénzt, akkor minek üljön 12 órát a gép előtt. Meg amúgyis érdemesebb 16 vagy inkább 18 után streamet indítani, mert akkor már sokan otthon vannak, vagy már úton vannak haza. Délelőtt 11-kor mindenki dolgozik vagy tanul.
2021. máj. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ennyi pénzt lehetne vele keresni? Az komoly
2021. máj. 9. 20:08
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, 1 subból jön kb 1,3 euró. Most ha van 800 sub pontja, azzal már van ezer eurója. Az ugye kb 340 ezer. Mellé még legyen az, hogy havi szinten 130k-t még mellédobnak cheer-ből meg donateből és ott is van. Persze, ha még ennél is több subja van, meg több egyéb, akkor értelemszerűen egyre jobban megy fel a dolog. Elég felkapott, szóval nem lepődnék meg ha havi 700k-ja meglenne forintban.
2021. máj. 11. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kicsit fájdalmas az igazság, de láncreakcióval jó ismerettségem van nagyobb tartalomkészítőkkel. (magyarán én ismerek olyat, akinek van pl 80k követője, annak barátjának 150k stb...)

Ennek köszönhetően jutott el hozzám a hír, hogy egyszer közel 5 milkát kapott a pali 1 hónapra. Itt a legkomolyabb bevételt a support a creator hozza. Ha összesen költenek a kódjával 100$-t a forti shopjában, akkor azt meg is kapja pénzben, ami kb 30 rugó. Ezt kb 40-50 ember teszi ki. Ezt a 40-50-et lazába vigyük fel néhány ezerre. Aztán ott a sub, bit, hirdetések, szponzor, partnerség, donate... Ha dolgozik is mellette, akkor nem valószínű, hogy 8 órában tolja.

2022. máj. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Tehát akkor mára már azért is hagyta abba, mert van már egy tonna pénze.
2022. máj. 27. 10:35
 6/6 anonim ***** válasza:
Az utóbbi vagyok. Fogalmam sincs. Nem követem a palit. Ha egy nagy tartalomkészítő hagyja ott a "munkáját" akkor valószínűleg nyomós oka volt rá. Ha eszes emberről van szó, akkor pláne. Egy ilyen, hogy "van pénzem, minek csináljam tovább" "híres vagyok, bármikor visszaszerzem a nézőim" nem az ő felfogása lehet akkor. Jómagam is tartalomkészítő voltam egy ideig, de munkaváltás miatt fel kellett hagyjak ezzel. Napi 10+ óra mellett nehéz élőadásozni. Neki is biztos megvolt a saját oka.
2022. jún. 28. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!