Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Új munka miatt mindennapi...

Új munka miatt mindennapi sírás, soha nem lelem meg a helyem?

Figyelt kérdés

Csak egy hete van új munkám ami nem is nehéz annyira csak meg kell szokni( egészségügyi programalás, páciensekkel foglalkozni idegen nyelven is). Bár tökéletesen nem beszélek de minden érthető.


A probléma az, hogy nagyon szorongó ember vagyok ez már annyira durva, hogy nincs életem se sokat sirok. Pár nap alatt is sokat vártak el és elmondtam azt még gyakorolnom kell és lekezelően válaszoltak.


Sajnos van egészségügyi gondom is amihez társul még egy depresszív szorongós én is.


Nem szeretném ott hagyni de nem tudom kihez fordulhatnák, hogy bátrabb legyek ne legyenek ilyen gondjaim... így nagy az esély elvesztem a munkám is.


Mondjuk már nem is csodálkozom olyan béna egy személy vagyok, szerencsétlen is pedig próbálkozom de valami miatt mégse...

25/l



2021. máj. 10. 20:42
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
Később jobb lesz...
2021. máj. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Jajjh én tavaly júliusban kerültem új munkahelyre, és 5 hónapig éreztem így. Semmilyen kezdet nem könnyű. Mára pedig ez lett a legjobb munkahelyem... Kitartás, idő kell még ehhez. Egy hét az semmi.
2021. máj. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Jól írják az előttem szólók!

Én is hasonlóan kezdtem egy munkahelyen,szociális szorongással.Minden kezdet nehéz.Szinte minden nap megfordult a fejembe hogy otthagyom,nem csinálom tovább.De ahogy telt az idő,és kezdtem belejönni a dolgokba,voltak sikerélményeim,illetve kezdtem a társaságba is beilleszkedni,ami szociális fóbiával komoly kihívás mindig.Idővel kezdtem egy kis rutint,kis magabiztosságot szerezni.És mindig jobbá és jobbá váltam,és ezáltal váltak mindig könnyebbé a napjaim,kevésbé szorongtam.És én is így voltam,ahogy a 2-es válaszoló írta.Nagyon megszerettem az adott helyet,és 8 évet húztam ott le.

Ha feladom ,biztos vagyok benne hogy máshogy alakult volna az életem.Valószínű mentem volna máshova,ahol nagy eséllyel ismételten nem lett volna kellő kitartásom.

Próbálj meg kitartani,és hidd el jobb lesz!

2021. máj. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Munkahelyeken az eleje mindig nehéz. Amíg fel nem épülnek az automatizmusaid, hogy ne mindent tudatosan kelljen csinálni.


Ami fontos, hogy ha valami nem megy, ha valamire nem emlékszel, ha el is mondták kérdezz. Nem megy másként, akármennyire úgy érzed is, hogy nem illik még egyszer megkérdezni. A tanulás lényege az ismétlés.


Sok bátorságot.

2021. máj. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok, extrém szorongós lány. Én kb fél éve kezdtem a jelenlegi helyen, hát nagyon nehéz volt az első pár hónap, de hidd el, hogy bele fogsz jönni! Kell, hogy egy kis idő elteljen, ne légy türelmetlen magaddal szemben, és ne várj magadtól túl sokat.
2021. máj. 11. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez az első munkahelyed? Máshol hogy alakult?

Teljesen megértelek egyébként, nekem volt pár munkahelyem, időbe telik mindent megtanulni, beilleszkedni, ez normális.

2 hónapja vagyok új helyen és én is már 3x elsírtam magam, nagyon kellemetlen, felnőtt nő létemre. (35)

Azzal nem hitegetlek, hogy az érzékenység elmúlik, de ha jó helyen vagy, akkor elfogadnak majd.

Nekem az a nehézség, hogy az egyik főnöknő irtó lekezelően válaszol bármilyen kérdésre.

A másik kedves, segítőkész, egyszer veszekedett velem, abszolút ok nélkül, de 2 órára rá elnézést kért, ami hatalmas szó egy főnöktől.

Meg kell tanulni, ismerni a másikat, egymást, magunkat, s majdnem mint egy házasságban elfogadni a másikat olyannak, amilyen.

Van, akit könnyebb, van akit nehezebb. 😊

Biztos, hogy ügyes vagy és szorgalmas! 😊

2021. máj. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ !


Nem, nem az első munkám de az első ami a szakmámhoz hasonló. Nem mondanám amúgy nehéznek, csak sok mindenre kell oda figyelni plusz az idegen nyelv...


Őszintén nem szeretem, fizikai fájdalmaim vannak már amikor mennem kell dolgozni.... nagyon nehéz de hátha jobb lesz idővel...legalábbis ebben bízom, reménykedem..

2021. máj. 23. 20:49
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Amint rutint szerzel és érzed azt a magabiztosságot, hogy jól ellátod a munkád, el fognak múlni ezek a dolgok. Legalábbis ezen a helyen.

Én is ilyen vagyok, hasmenés meg miegymás...direkt hajtottam magam kihívásos helyzetekbe, pl külföldi munkavállalás, hogy gyakorlatot szerezzek. Az adott helyen mindig elmúlt a szorongás. De amint új helyzet jön, kezdődik újra:D

2021. máj. 28. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem a te hibád!

Én így 45 évesen, több munkahely után, cseppet sem csodálkozom, hogy temérdek magyar dolgozónak mennek tönkre az idegei.

Ezeknek a mocskos, alja rabszolgatartóknak semmi sem jó, semmi sem elég. Fizetni bezzeg fáj! Hú nem is ragozom, mert nem tűrne nyomdafestéket.

Ez van, eleinte engem is kikészitett, de már megedzödtem, olyan lett a hozzáállásom, hogy leszarom, simán visszaflegmázok a főnöknek is. Szar munkahelyet mindig lehet találni. És igy legalább jobban érzem magam.

Ha látják rajtad, hogy berezelsz, még jobban fognak hajtani és szivatni. Szóval fel a pókerarcot, önbizalmat és csak lazán, amennyit bírsz amennyit jónak érzel, csak annyit. Nem fizetnek gondolom annyit, hogy megérje tönkremenni miatta!

2021. máj. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha szeretnél valakivel beszélni, én meghallgatlak szívesen. Hasonló cipőben járok de nekem rosszabb. Nagyon teljesíteni akartam és csak közepesen teljesítettem, 2 hét után elküldtek.
2021. nov. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!