Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha lenne lehetőségetek üzemelt...

Ha lenne lehetőségetek üzemeltetni ezt az oldalt, milyen pozitív célokra használnátok fel? Milyen tematikájú lenne, változna valami?

Figyelt kérdés
2021. máj. 10. 20:49
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Nekem tetszik így, szeretem. Esetleg visszahoznám az oldal régi megjelenését, design-ját...
2021. máj. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
28%
A regisztrációt személyigazolvány-fotó elküldéséhez kötném. Francnak sem kellenének a tizenéves trollok.
2021. máj. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Pozitív célra?

Beteg emberek kérdeznek itt, ők is válaszolnak máshová.

Értelme lenne, ha valós face profillal válaszolgatnának, kérdeznének az emberek, de azt a számtech rendszert fenntartani, programozni.....még a face konkurenciája is lehetne.

2021. máj. 11. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy nem veszitek észre, hogy ezzel éppen a lényeget, az oldal anonim mivoltát tennétek tönkre, és züllesztenétek ezt az oldalt is olyanná, ahol minden adatodat ki kell teregetni és megfigyelnek téged 0-24 órában - mint a fent említett "F" betűs "közösségi" oldal.


Ebből is egy kártékony fertő lenne, mert kialakulna a maga "celeb-világa", itt is megtelepedne a jelen korunkat átjáró szellemiség: magamautogatás, kivagyiság, fellengzés, megjátszás... Mi szükség van erre!?


(#1 válaszoló voltam.)

2021. máj. 11. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kivenném ezt a válasz hasznossága dolgot. Max, csak a kérdező láthatná. Vagy ne legyen benne piros, és akkor arra, ami nem hasznos, nem nyomnak semmit. Annyira idegesítő, hogy egyesek csak ezen tudnak pattogni, "vajon ki pontozott le".
2021. jún. 4. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!