Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak engem zavar rohadtul,hogy...

Csak engem zavar rohadtul,hogy még csak 2 napja van jó idő máris mindenki kint üvölt?

Figyelt kérdés

Oké,oké lehet,hogy én szoktam hozzá túlzottan a 8-kor záróra sztorihoz,de komolyan..

Még csak két napja van jó idő odalent máris az összes kínai papucsos kéregetőgép kint zajong.

Kutyát sétáltatni voltam lent már 7 felé mint a legyek ötösével foglalnak be az emberek sarkokat.


Nem igazán az a bajom,hogy kimozdul valaki,mozduljon de bakker a hard technotól kezdve a kiabáláson át a "HAGGYÁ MÁ BÉKÉ NA'-ig minden zajos minden irányból..

És csak 4 ember szólt utánam valami miatt (ebből egy fixen kéregetett,azt értettem is..) ezen a pár utca szakaszon..

Környéket kellene váltanom,vagy tudom is én.Tényleg csak engem zavar ez,elszoktam a tömegtől,az emberektől? Én vagyok az egyetlen aki még a hangos beszédet is utálja maga körül is? Hát ha így visítana bele valaki a fejembe 5 centivel arrébb már süket lennék. :|



#zene #zaj #zajongás #Szarkocsibólszólaszartecho #csapnámnyakonmitkiabál
2021. máj. 11. 22:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Gyere a kertvárosba, itt éjfélkor is zengenek a kutyák, télen-nyáron.
2021. máj. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Azokat le lehet mérgezni,az embereket nem.



~~Jó,ez meg már túl beteg volt.De akkor is jó lenne valami csendes hely.Csak egy kicsit,hát lassan 4 napja alig alszom és most még ez a zajongás is rátesz a kialvatlanságomra.5 órát aludni az elmúlt napokban összesen.. 😭

2021. máj. 11. 22:19
 3/6 anonim ***** válasza:
64%
"az embereket nem" - Mióta?
2021. máj. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
36%
Egyébként költözzön mindenki tanyára, csak ott már kussoljunk!
2021. máj. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hát,nem esznek fel a földről semmit.Nem olyan egyszerű az főleg ha csak egy kint ordító sakál.

Most például verekednek...


Mire el fogok tudni aludni megint fel fog kelteni az a fura álomból jövő érzés.Vagy micsoda..

Se baj,ha elég fáradt leszek csak ki leszek ütve pár órát hogy ne szenvedjek ennyit ezzel az alvással. :(

2021. máj. 11. 22:44
 6/6 anonim ***** válasza:
Füldugó csodákra képes...👌
2021. máj. 12. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!