Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van itt még olyan huszonéves...

Van itt még olyan huszonéves rajtam kívül, aki nagyon nehezen tanul? Ti milyen tanulási tippeket követtek? Mi vált be?

Figyelt kérdés
Borzasztó nehezen tanulok, és úgy látom ez egyre csak romlik. Koncentrációs problémáim vannak. Nem tudok figyelni huzamosabb ideig, és csak nagyon nehezen megy a tanulás, max magolásos módszerrel. Ha meg is értem, amint másról van szó, elfelejtem, és nem tudom visszamondani. Illetve nem jutnak eszembe szavak.

2021. ápr. 18. 18:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a vizuális dolgok, például video az adott témakörről segített. Ez persze nincs minden anyaghoz.
2021. ápr. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
52%
ÖNBIZALOM !!!!!
2021. ápr. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
75%

Egyszeri tanulás NEM tanulás!! Persze, hogy nem tudod visszamondani! Tanulás arról szól, hogy folyamatosan ismétled azt, amit megtanultál, felmondtál!

Hozzáállásodon kéne változtatni!

2021. ápr. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!