Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy tehetném rendbe az életem?

Hogy tehetném rendbe az életem?

Figyelt kérdés

Jelenleg minden téren káosz az életem. Sem egy párkapcsolatom, sem egy normális jövőképem. Itt vagyok érettségi előtt, és fogalmam sincs hogyan tovább. A családi életem is egy katasztrófa. Evészavarom van és pánikbetegséggel is küzdök, amikből nem látom a kiútat.

Ha sürgősen nem találom meg a megoldást megbolondulok

Úgy érzem bekattanok az állandó szorongástól ami az étkezés és a jövőm miatt alakult ki.

Valaki volt hasonló helyzetben? Mi segített ?



2021. ápr. 14. 13:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Adj magadnak időt. Valaki 40 évesen jön rá mit akar csinálni.

Egyszerre csak egyet akarj megoldani.

2021. ápr. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%
Ezek nulla problémák.Örültem volna,ha 18 évesen összesen ennyi gondom lett volna.
2021. ápr. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

#1 köszönöm a tanácsot


#2 gratulálok! Valószínűleg fogalmad sincs sem a pánikbetegségről, sem az evészavarról

2021. ápr. 14. 14:45
 4/15 anonim ***** válasza:
73%

Ember legyen a talpán, aki 18 évesen tiszta jövőképpel rendelkezik, vagy egyáltalán van valami halvány (reális!) célja.

Az evészavar és a pánikbetegség egy tőről fakad; a felborult bélflóra hozadéka mindkettő. Ezt tedd rendbe, a többi megoldódik magától.

2021. ápr. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem beszélj a szüleiddel ha vannak ha nincsenek akkor a hozzád legközelebb álló személlyel.

És amint lehet konzultálj egy szakértővel gondolok itt a pszichológusra.

Nem szégyen segítséget kérni!

A párkapcsolatra és a továbbra ne görcsölj rá mert attól csak rosszabb lesz.Inkább adj egy kis időt magadnak.

2021. ápr. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
76%

Szia! Anorexiás vagyok 1 éve, 4 hónapja próbálok gyógyulni és egész jól haladok. Pánikrohamaim ritkán vannak de azok borzalmasak, most gyógyszert szedek rá. Ezek mellett 3 éve depressziós vagyok, talán az ami nagyon nem akar elmúlni..

Én 17 éves vagyok, 16 évesen jöttem rá mit szeretnék csinálni, viszont most egy olyan szakmát tanulok amit utálok, de kijarom, majd kijarom azt is amit szeretnek, próbálom már mindennek a pozitív oldalát nézni.

Kezdj el valamit csinálni amit szeretsz és ami megnyugtat, amitől boldog leszel.

Gyógyulsz már az evészavarból?

2021. ápr. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

#6

Nagyon sajnálom hogy ezeken mész keresztül.

Át tudom érezni. Remélem sikerül felgyógyulnod az anorexiából, kitartást hozzá!

Mit szedsz a pánikrohamaidra? Engem nem vett komolyan a pszichológus, pedig mondtam neki a pánikrohamokat. Aki nem él át hasonlót annak fogalma sincs mi ez az egész.. halál közeli állapot, nem kívánom senkinek.

Köszönöm a tanácsot, igyekszem

Igazából fogalmam sincs hogy kéne elkezdenem gyógyulni, nálam nem olyan veszélyes ez az evészavar, és én valószínűleg bulímiás vagyok. Eddig 20 kg-ot fogytam, még 15-öt minimum szeretnék, csak félek hogy nem fogok tudni megállni

2021. ápr. 15. 11:01
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Hány kiló vagy hogy még ennyit szeretnél fogyni? Figyelj szerintem kezdj el kalória deficitbe enni és edzeni, így is fogyni fogsz és formás is leszel, nekem az edzés sokat segített.

Nekem háziorvos ajánlotta a Lavekan-t,most azt szedem.

2021. ápr. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsot!

174 cm vagyok és 70 kg

Azt csinálom már régóta.. ami mára már úgy néz ki hogy napi 500-600 kcalt eszek. Ha ennél többet kell ennem akkor meg jön a bűntudat, és csalódottságomba zabálok, amit nyilván még nagyobb büntudat követ és jön a hánytatás.


És bevált a gyógyszer?

2021. ápr. 15. 11:47
 10/15 anonim ***** válasza:

Hát vannak jó kis kalkurtorok amikkel ki tudod számolni hogy mennyi kalóriára van szükséged de a koplalás nem jó.

Egyél egészséges ételeket attól talán nem lesz bűntudatod.

2021. ápr. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!