Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Varga Irént miért utálják...

Varga Irént miért utálják sokan? Én imádom őt, mindig megnevettet. Soha nem láttam nála viccesebb nőt. Nem értem miért szidják, mikor nyilvánvaló, hogy a videói iróniára épülnek, ő csak viccből főz és beszél olyanokat.

Figyelt kérdés

2021. máj. 12. 11:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%
Tegnap hallottam először a nevét, az r/hungary-n egy posztban, ami arról szólt, hogy kb. annyi követője van Facebookon, mint a kormánynak. Honnan kéne ismerni őt? Mármint tudom a google-t használni, megtaláltam, hogy főzőceleb, de arra nem ad választ a google, hogy mitől olyan nagy szám, hogy tudni kellene kicsoda.
2021. máj. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
93%
Én nem utálom, csak számomra nem ez a vicces.
2021. máj. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem nem szándékos ez az "irónia", eleve ilyen XD. Amúgy azért utálják sokan, mert k*rva rosszul énekel ( https://www.youtube.com/watch?v=diq-kt8Pmqk ). Amúgy itt tényleg rohadt vicces: https://www.youtube.com/watch?v=nHeVEczrnkw
2021. máj. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
96%
Amúgy nekem úgy jön le, hogy ő totál komolyan gondol mindent, amit csinál és nem pedig irónia.:D
2021. máj. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
93%
szellemi fogyatékos, vagy csak eljátssza?
2021. máj. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
92%
Szar hangja van, szerintem azért. De ízlések és pofonok, kinek mi...
2021. máj. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
95%

devianciakultusz.


NEm az a vonzó, ami szép vagy jó, hanem ami ronda és undorító.....

2021. máj. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Biztos hogy nem magától pánikolt a szabadulószobában, hisz csak egy játék. És biztos hogy a kagylós - fahéjas ételeket sem magától találja ki. Nyilván nem tud főzni és énekelni, de emellé még nagyon valószínű, hogy irányítják is őt az oldal szerkesztői, hogy mit csináljon, mit mondjon, hogy minél poénosabb legyen a content.
2021. máj. 12. 11:49
 9/16 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem egész hangulatosak, szórakoztatóak a videói.
2021. máj. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Zshowban volt vele egy interjú. Nagyon szépen, tiszteletet adva beszéltek vele. Elmondja, hogy gyámság alatt van, amúgy nem véletlenül. Ő nem bolondozik, tényleg ilyen és vérkomoly az egész. Majd a műsor után pár nappal elkezdte fikázni a műsort és hogy őt lejáratták. Szegény saját magát hozza kellemetlen helyzetbe. Nagyon naiv, könnyen befolyásolható nő, valaki baromi jól megél belőle, neki meg csak csurrant-cseppent vmit. Pl ha csak segélyből élne, nem lennének tele új cuccokkal, a férje meg nem hiszem hogy ennyit keresne. Szerintem fogyatékos embereket kinevetni nem helyes.
2021. máj. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!