Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nőnek vagy férfinek jobb...

Nőnek vagy férfinek jobb lenni? Ti változtatnátok a nemeteken, ha lehetne? Melyik nem a "felsőbbrangúbb"? Vagy mindegyik egyenrangú?

Figyelt kérdés
2021. máj. 12. 21:26
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
95%
Egyiknek sem jobb lenni, egyik sem felsőbbrendű.
2021. máj. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
90%
Csatlakozok az elsőhöz.
2021. máj. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
50%
Én férfi vagyok, férfi akarnék lenni, szerintem annak lenni jobb. Talán annyit változtatnék, h meleg legyek.
2021. máj. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
88%
Modernkori társadalomban sem teljesen egyenrangú, de messze nem olyan távoli az egyenrangúság mint például egy afrikába. Ugyanannyit érünk mint ember. Az hogy melyiknek "jobb" lenni? Ha tegyük fel újra kellene születnem, akkor pasi lennék ismét. Megszoktam a nemem, és ha tegyül fel nem egy jó országba születek, még is lenne valamennyi előnyőm.
2021. máj. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
Egyik nem sem felsőbbrangú, de én inkább lennék férfi, mert úgy gondolom, úgy sok minden könnyebb lenne, jobban passzolna a személyiségemhez, érdeklődéseimhez. De ezt most nem úgy mondom hogy leszbikus vagyok, hanem értitek.
2021. máj. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
79%
Nőként látva egyszerűbb lehet férfinek lenni, nincs menstruáció, szülés, könnyebb pisilni, nem kell félnie egyedül az utcán, kimehet este egyedül sétálni, bármilyen ruhát felvehet nem fogják megszólni érte, könnyebben talál munkát, nem kell sminkelnie/fogyóznia megfelelni a normáknak, nem erőltetik rá hogy mikor szüljön. Huh sokkal könnyebb lehet pasinak lenni néha kipróbálnám :D
2021. máj. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
29%
6os. Troll vagy?xd
2021. máj. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%
6-os Normáknak mindenkinek meg kell felelni,és a nők elég sok normát állítanak a férfiaknak,szóval ez hülyeség..de van igazság is benne amit mondtál (mármint a többiben)
2021. máj. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
1%

"Huh sokkal könnyebb lehet pasinak lenni néha kipróbálnám :D"

Nőként meg bármikor meg tudnék fejni egy gazdag palit. Mi ezt látjuk a nőknek az előnyében. Jobban eltűrik az ő hibázásukat, teljesítménynélküliségüket, mert ha szép és bájos, máris nyert ügye van sok helyzetben. Kivéve, ha féltékeny öregasszonyok a munkatársak pl. vagy férfimunkát csinál... Hát, meg kell találni hol lehet ezt kihasználni.

2021. máj. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
79%
Nem csak így látom nőként hogy nekik sokkal egyszerűbb. Ezen mi trollkodás?:D
2021. máj. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!