Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért kerülöm a társaságot?

Miért kerülöm a társaságot?

Figyelt kérdés
Az utóbbi fél, 1 évben észre vettem magamon és más is, kerülöm az embereket amennyire csak lehet. Az utóbbi időben nagyon sok rosszindulatú emberrel volt sajnos dolgom amiben biztos serulhettem. Nem akarok konkrétan nagyon pár szónál többet beszélni, találkozni pedig foleg. 28 vagyok szerintem ez kicsit még korai. De azért az utóbbi pár hétben gyógyulok, kicsit jobb a kedvem mint eddig, de még most sem az igazi. Én nem bánok senkit amíg nekem nem esnek ok vagy ok nélkül. Besokaltam egyszerűen. Hogyan tudnám magam kicsit jobban 'gyógyítani' lelkileg?
2021. máj. 13. 14:21
 1/2 anonim ***** válasza:

"Az utóbbi időben nagyon sok rosszindulatú emberrel volt sajnos dolgom amiben biztos serulhettem."


Meg is válaszoltad a kérdésedet... A negatív tapasztalatok okozzák.

2021. máj. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ez a covid egyik mellékhatása!
2021. máj. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!