Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az emberekhez van használati...

Az emberekhez van használati utasítás?

Figyelt kérdés
Manapság már mindenhez adnak használati itasítást, akkor az emberekhez is kapható ilyen, vagy ilyesmi?

2021. máj. 13. 15:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert, vettél embert? Használtat vagy újat? Garanciát kaptál mellé? Hány évet? Vigyázz a gyanúsan olcsó emberekkel, lehet, hogy olcsó kajákkal etették.
2021. máj. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek nem tárgyak
2021. máj. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Sajna nem, mert ha végtelenségről beszélünk, akkor az emberek épphogy megteremtik a végtelent, mert ahány ember, annyi típus.
2021. máj. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Hozzád van?
2021. máj. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Bár lenne...
2021. máj. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

4# Én nagyon örülnék ha lenne akár hozzám is, mert én szeretem ha tudják, hogy pl mit szeretek, s mit nem...


De tényleg, még az iskolában sem nagyon tanították meg azokat a dolgokat, amik arról szólnának, hogy hogyan kell kezelni, "használni" egy masik embert... Vagy akár még saját magamat sem..

Mindenre magamtól, tapasztalatok útján kellett rájönnöm.

Könnyebb lett volna egy "használati útmutató minden emberhez" című könyv...

Vagy tanítanak ilyesmit valahol? Hogy hogyan kezeljünk másokat?

2021. máj. 13. 20:50
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

4es vagyok. Rendben van, hogy te szeretnéd hogy legyen hozzád a te dolgod, de mivan másokkal? Én nem akarom, hogy mindent tudjanak rólam, belém lássanak és ezzel mások is így vannak.


Mellesleg hogyan adnál használati utasítást egy emberhez? Az ember mindig változik és sok idő mire kialakul a személyisége, de még egy felnőtet is érhet olyan dolog (pl trauma) amitől teljesen megváltozik. Azt hogy, hogyan kell kezelni a másikat azt az emberek tudják mivel társas lények, gyerek korunk óta fejlődik ez a képességünk.

2021. máj. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 puritan ***** válasza:
100%

Kezdetnek írj egy használati utasítást magadhoz! Meglátod, nem is lesz olyan könnyű.

Ha kész, írd át a nevedet a tetején valaki más nevére, és gondolkodj el rajta, hogy te hajlandó lennél-e betartani azokat a szabályokat, ha valaki mást kellene így használni.

2021. máj. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nincs hozzájuk.


#6 Akkor kezeld magad. :)

2021. máj. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nemelyikhez nem ártana...
2022. jún. 9. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!