Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha nagyon zavar...

Mit tegyek, ha nagyon zavar hogy megnéznek?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok és alapvetően nem szoktam kihívóan öltözni, viszont mivel kifejezetten nagyok a melleim így egy egyszerű nyári trikóban is elég feltűnő. Én pedig borzasztóan kellemetlenül érzem magam, amikor az emberek megbámulnak a buszon, vagy az utcán, esetleg még megjegyzést is tesznek. Tényleg nem öltözöm kihívóan, nem hordok köldökig kivágott ruhákat, de szeretek csinos, nőiesen lenni, nyáron pedig amúgy sem járhatnék egész nap pulcsiban. (Volt hogy vettem fel pulcsit mert annyira zavart hogy a buszon velem szemben ülő srác végig bámult.) 16 éves vagyok, és kb 14 évesen keztem el nőiesedni, de az elmúlt fél évben nagyon sokat nőtt a mellem és most jóval nagyobb mint a legtöbb kortársamnak.


16/l



2021. máj. 13. 19:58
 1/9 A kérdező kommentje:
Vagy mit tudnék tenni hogy ne zavarjon ennyire? Mert azért elbújni mégse szeretnék...
2021. máj. 13. 20:00
 2/9 Metionin ***** válasza:
98%
Vedd be a leszarom tablettát. Nem kell megfőni azért mert néhányan nem bírják visszatartani a kocsányon lógó szemüket.
2021. máj. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%

Nem bántásból, de az elején még 18 éves vagy, de a végére 16 lettél? 😅


Szard le az ilyen embereket. A dekoratív hölgyeket nagyon sokan megbámulják.

2021. máj. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Oh... 18at véletlen elgépeltem valószínűleg... Észre sem vettem xd
2021. máj. 13. 20:10
 5/9 A kérdező kommentje:
Amúgy csak az a baj, hogy én ettől nem csinosnak érzem magam, hanem félek hogy a fiúk csak ennyit vesznek észre belőlem
2021. máj. 13. 20:12
 6/9 anonim ***** válasza:
88%
No para, a lényeget megértettük 😀
2021. máj. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
98%
A következő pár évtizedben ez vár rád, minél hamarabb megtanulod leszarni, annál jobb lesz az életed :)
2021. máj. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
97%
Bizony, lesz egy csomó fiú, akik csak ennyit vesznek észre belőled! De lesz olyan is, aki többet!
2021. máj. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
11%
Mekkora gondjaid vannak 😂😂😂😂
2021. máj. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!