Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hord valaki közületek Western...

Hord valaki közületek Western kalapot? Nem zavar, hogy megnéznek az utcán?

Figyelt kérdés
Most, hogy itt a jó idő előszeretettel veszem fel a farmer-ing-westco csizma kombinációt. Kalapot eddig nem viseltem de nemrég kaptam ajándékba egy nagyon szép sütét szürke Western kalapot. Szerintem nagyon jól áll bár kissé furcsa volt, hogy az utcán mindenki megnézett.
2013. máj. 8. 21:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Lány vagy? Akkor rohadt szexi. Fiú vagy? Akkor stílusos.
2013. máj. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Utóbbi. Amúgy némelyik lánynak is veszettül jól áll szerintem:)
2013. máj. 8. 22:25
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
En csak azt nem ertem,hogy az ilyen ember mit keres meg europaban??? Aki nyalja a budos jenkik s.gget az pakoljon ossze,es viszlat!!!
2013. máj. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem véletlenül vagy 28%-os te bunkó. Majd pont te fogod megmondani ki, hogy öltözködik?
2013. máj. 9. 20:22
 5/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok, akkor hasonló a stílusod az enyémhez..:) Én is rengeteg weszkó jellegű cuccot hordok, szeretem a stílust, és az elegánssal vegyítem. Általában csizmák, bokacsizmák, és bőrmellények amikért odavagyok..:) Szerintem baromi stílusos egy bokacsizma slim farmerrel, egy slim fit egyszínű hosszú ujjú ing bedugva, övvel, meg egy bőrmellény, plusz talán még valami kesztyű is.. Kalap nekem nem áll jól, de hordanék. Az emberek megnéznek, de szeretem, aki be tudja lőni a stílust azokkal még össze is mosolygunk..:)
2013. máj. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!