Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy javítsak ezen?

Hogy javítsak ezen?

Figyelt kérdés

Amíg itthon vagyok, mindig úgy állok az ismerkedéshez, idegenekkel való beszélgetéshez, hogy "Na igyen, ma pedig beszélni fogok, mintha ismerném. Nem fogok szürke egér lenni. Vidám leszek" stb.


Viszont, mikor eljutok az emberek közé, akkor alig merek megszólalni, egyszerűen nem merek. De nincs rajtam az az idegesség, hogy mit csináljak, egyszerűen nem tudom, hogy mit beszélhetnék ismeretlennel.

Mikor az ismerkedés lényege, hogy megismerjem.



Szinte mintha szoronganék. Frusztrált vagyok, hogy nem megy, nem tudom mit mondjak, kellemetlenül érzem magam, ha pl melós ruhában vagyok, mert nem áll jól.



Ha ez a szorongás szerűség nem lenne, akkor olyan szívesen beszélgetnék emberekkel, de így meg se merek szólalni, mert zavaromban valami (szerintem) hülyeséget mondok, ami miatt még rosszabbul érzem, és úgy érzem beégetem magam mások előtt zavaromban.


Nagyon frusztrál az egész.


Néha-néha próbálom magam belevinni helyzetekbe, de nagyon kényelmetlen.


20/L



2021. máj. 13. 22:31
 1/1 anonim ***** válasza:

Jól csinálod ha próbálod magad belevinni ilyen helyzetekbe, gyakorlás kérdése ez is mint minden más.

Öltözz ki csinosan, mosolyogj egy szép mosoly csodákra képes :)

2021. máj. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!