Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az ember hogy/hol talál...

Az ember hogy/hol talál magának mentort az életben?

Figyelt kérdés

Nekem egy (vagy több) mentorra lenne szükségem.

Hol találok mentort?



2021. máj. 14. 20:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Milyen témában?
2021. máj. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
57%
Pl. az interneten, ami tele van e-könyvekkel, előadásokkal és hanganyagokkal. Ők a tökéletes mentorok.
2021. máj. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyetemista vagyok, az egyik tanár lett a mentorom. Egy szakkört tartott nekem, hasonló volt az érdeklődésünk a szakmán belül, szimpatikusak voltunk egymásnak, tetszett neki a munkám stb. Ha egy megtalál, akkor idő kérdése, és észrevesz a többi is.


De igen, mihez kell mentor? Nyilván ott keress. Pl ha sporthoz kell, akkor egy jó edző is kerülhet ilyen szerepbe.


Ha magához az "élethez" kell, az nem mentor, hanem barát.

2021. máj. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem pontosíts rajta, hogy mit értesz ezen, hogy mentor. Azt is lehet érteni rajta akár, hogy valaki, aki kitart úgymond, vagy mondjuk a másik véglet lehet akár, hogy valamiféle lelki vezetőre gondolsz.
2021. máj. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hát igen, ez a legnagyobb kérdés, mihez kell mentor, s milyen témakörben...🙂


Igazából nekem nagyon nagy az érdeklődési köröm.

Lényegében amiben eddig találkoztam mentorokkal, azok vagy zenével kapcsolatosan voltak mentorok, vagy filmekkel, filmkészítéssel kapcsolatosan voltak mentorok.


Engem amúgy ezek vesznek körbe (mármint a filmkészítés, és a zene világa (pl rendezvényszervezés). Először ezzel kapcsolatban szeretnék mentort találni. Mert azok akikkel találkoztam, csak ideiglenesen voltak a közelemben... és akkor még nem gondoltam, hogy szükségem lenne a későbbiekben ilyesmire.


Szóval a művészetekben, zene, és film világában érdekelne elsőként a mentor.

Ilyet hol, vagy hogyan lehet találni?

2021. máj. 14. 22:39
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Az általad felsorolt tevékenyseggel foglalkozó intézmények felkeresésével, megkérdezni őket, nem alkalmaznának/nincs-e esetleg mentorprogramjuk, esetleg önkènteskednél: talán így.
2021. máj. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!