Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egy grafikus vagy egy tetováló...

Egy grafikus vagy egy tetoválóművész mennyit keres?

Figyelt kérdés
Mennyit keres egy grafikus vagy egy tetoválóművész? Mennyire biztos állások? Mennyire tudnak jól elhelyezkedni? És vannak cégek? Ha igen hol? Pesten tuti van, Komárom-Esztergom megyében találni?

#cég #grafikus #kereslet #tetoválóművész?
2017. szept. 16. 17:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Grafikusokról tudlak felvilágosítani, tehát ha van egy fix ügynökség akkor 250.000 - 1.200.000 között is lehet de 10-12 napi munkaóra melett, szabadúszóként nagyon változó vagy van meló vagy nincs, 0 - 800.000 Ft között mozog. Ja és kell tartalékot képezni mert van amikor hónapokig nincs mit csinálni.
2017. szept. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És hol találok ilyen ügynökséget? Komárom-Esztergom megyében található? És ha nem ügynökségnél dolgozom akkor mennyi az esélye, hogy felkapott/ismert leszek?
2017. szept. 16. 18:26
 3/3 anonim ***** válasza:

Grafikus vagyok, nettó 240ezret keresek+ maszek melóból jön átlag havi +25-50ezer, de nem erőltetem meg magam, ezek a maszek melók csak beesnek, nem is hirdetem most magam, ha mennék a plusz munka után, biztos több lenne.

Ja, és napi 8 órás munkaidő, nem 12, ahogy 1. válaszoló írta, kis reklámcégnél, BP-en. De itt sem erőltetem meg magam, nem kell megszakadni :) Amúgy meg nagyon változó, mennyit keres egy grafikus vagy tetováló, mert vidéken tuti kevesebbet, reklámügynökségeknél meg seniorok keresnek jól, a kezdők 150-180ezer kb átlagban, bp-en. Maszekban meg attól függ, mennyi a munka.

30/N/tervezőgrafikus

2017. okt. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!