Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Észrevettétek, hogy ezen az...

Észrevettétek, hogy ezen az oldalon "be lehet vágódni" a gyakori népénél,ha be vagy oltva?

Figyelt kérdés
Ezen az oldalon lassan mindenki oltott. Aki nem és le meri írni, azt nullára pontozzák. Aki meg leírja, hogy beoltották, annak 100%-os zöld a válasza. Kipróbáltam mind a kettőt. Így lehet sok zöldet szerezni!!
2021. máj. 16. 13:15
 1/9 anonim ***** válasza:
32%
Igen, szeretjük a normális, egészséges mentalitású, értelmes embereket. Olyan nagy bűn ez?
2021. máj. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
47%
Be vagyok oltva. Na vajon hány %-os lesz ez a válasz...
2021. máj. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
51%
Nem vagyok oltott !
2021. máj. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
Én nem vagyok beoltva. Ha valaki ezzel kapcsolatban kérdez, akkor le is írom. Valahol már pirosan áll az értékelés, valahol meg 90% felett. Épp mi tetszik az ott járóknak.
2021. máj. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
68%
Én épp az ellenkezőjét vettem észre, itt az számít normálisnak, aki nem akarja beoltatni magát, meg aki szerint a vírus nem is komoly, csak egy kis nátha. Múltkor volt egy olyan kérdés, hogy halt-e meg rokonod, ismerősöd az oltás miatt és aki azt írta, nem, de a covidba több ismerőse is elhunyt, azt lepontozgatták. Illetve tegnap vagy tegnapelőtt megint kirakott valaki egy olyan kérdést, hogy be vagy-e oltva vagy sem és azért is lepontozgattak, mert odaírtam, hogy még nem, csak regisztráltam rá..
2021. máj. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
10%
Az a baj sokan nem tudják értelmezni a kérdést ,dixlexiások . És már is pirosoznak,ilyet a szolgálatok szoktak csinálni,hogy demoralizáljanak .
2021. máj. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

6

Dixlexia?

2021. máj. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok az. Angliában élek, és itt még csak a 40 felettieket oltják (én 31 vagyok) Akkor most rossz ember lennék?
2021. máj. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Nálam pl. senki nem tud ezzel bevágódni. Mondjuk az ellenkezőjével sem. Én azt tudom értékelni és megbecsülni, aki kiáll a saját álláspontja mellett és ahhoz tartja magát, bármi legyen is. Ezért én pl. "elítélem" (rossz szó, nem fedi pontosan a valóságot, ezért is az idézőjel; de most nem találok jobbat) azt, aki kizárólag azért képes beoltatni magát, hogy megkapja azt a nyüves kártyát, holott amúgy teljesen ellenzi az egészet. Az én szememben az ilyen embernek nincs tartása, befolyásolható, megvezethető. Az ilyen embereket pedig nem kedvelem, semmilyen téren sem.

Az összes ilyen jellegű kérdést amúgy már marhára unalmasnak tartom, kizárólag arra jók, hogy egymásnak ugrasszák az embereket és ezzel pont elérik a céljukat azok, akik ezt az egész faxszágot kitalálták. Mindenki arra koncentrál, hogy mit csinál a szomszéd, Jóska, Pista, Mari néni - és közben nem figyelnek oda a nagy dolgokra, amikre valóban kéne.


Nem egymást kéne már cseszegetni emberek, hanem azokat kéne hátsón billenteni, akik előidézték ezt a gyűlölködést.

2021. máj. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!