Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért neheztelnek rám sokan...

Miért neheztelnek rám sokan (legtöbben) az interneten, csak mert maszk,- és oltáspárti vagyok?

Figyelt kérdés

#A maszkviselés fontos #Az oltás fontos
2021. máj. 19. 22:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
77%

Mert mindenkinek elege van hogy nem elég hogy itt a jarvany, de folyamatosan mindent ez tematizal.

Mindenhol csak "beoltottad már magad?" "Kell az oltaskartya?" "A mai legfiatalabb covid áldozat 3 éves volt" "ha elérjük a 6 millió oltottat akkor orokelet és ingyen sör"...

És az emberek dacbol lazadnak a jelképek ellen pl.maszk.

Én direkt nem olvasom a híreket és igyekszem nem erről beszélgetni.

2021. máj. 20. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
62%

A maszkot szerintem az emberek többsége utálja, utcán teljesen értelmetlen, felesleges. Alig hordják már, többnyire már én se, de mindg van nálam, ha kellene.

Az oltás az elég megosztó, de azt én támogatom, be is vagyok oltva.

2021. máj. 20. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
30%
Konteóhívőktől ne várj logikus gondolkodást és intelligenciát.
2021. máj. 20. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
88%
Ha nem erőlteted senkire akkor nincs oka, viszont ha rá akarod erőltetni olyanra aki nem kér akkor lehet jogos is.
2021. máj. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
71%
Én is oltás-, és maszkpárti vagyok, de senkivel nem találkoztam, aki emiatt neheztelne rám. :D
2021. máj. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

19:46

Nem erőltetem én senkire sem. Történt egyszer, hogy kommenteltem a Facebookon egy helyi csoportban, ahol rajtam kívül mindenki maszkellenes hozzászólásokat írt, én pedig kifejtettem a véleményemet a maszk fontosságáról, de csak úgy, szofisztikált módon, lazán, árnyaltan, semmi sértőt vagy erőltetőt nem írtam benne. Erre jöttek a reakciók, amelyek szerint én "idióta" voltam, hogy ilyet írtam, illetve többen is kötekedni kezdtek.

Ebben a csoportban később az oltásért sorban állókat is gyalázták, gúnyolták ezerrel.

Ezek után miért ne lennék felháborodva? Minden jogom megvan rá.

2021. máj. 21. 09:10
 7/14 anonim ***** válasza:
2021. máj. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
81%

Én személy szerint egy f@szságnak tartom a maszkot (mindenki szorgosan hordta még alvás közben is, mégis kicsiny országunk volt az utóbbi időben halálozásban az európai aranyérmes, oltatni meg nincs kedvem, mert a teljes családfánk szinte tünetmentesen 'átvészelte'.


Ettől függetlenül engem nem érdekel, hogy ki hordja, vagy hogy ki oltat, mindenkinek saját döntése, azt pedig tiszteletben kell tartani és ezért nem érdemes szóváltásba keveredni.


Viszont azért azt itt megjegyezném, hogy sokszor az 'oltakozottak' indítanak vitát, hogy miért nem kérik mások is szurit.


Van már bőven oltóanyag, aki fél, 'vegye fel az oltást' aki nem az ne. Jó lenne ha már végre mindkét oldal befejezni a veszekedést, már így is tele a töke mindenkinek mindennel. Sajnos a média által nyomatott oltási kampány ezt nem könnyíti meg...

2021. máj. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Kicsit kezd olyan lenni mintha lenne egy kvázi keleti/ nyugati blokk, aki keletit kap az bizony nyugatra nem jó.
2021. máj. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Az oltást én is preferálom, de a maszkot gyűlölöm, nem is hordom az utcán, csak zárt térben. Várom már, hogy végre elégethessem.
2021. máj. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!