Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha ki írsz bármelyik kategóriá...

Ha ki írsz bármelyik kategóriában egy kérdést, miért jelennek meg gusztustalan rosszindulatú emberek és kezdenek szapulni?

Figyelt kérdés
Az előtte hozzá szólok, segítoknek semmi gondot nem okozott se a szöveg értelmezés, semmi. De elő kerülnek bunkó, idióta, kotozkodo kommentelok akik azt élvezik hol rúghatnak beléd. Ő rajtuk kívül mindenki hülye csak a kérdezővel van a baj ok tökéletesek. Miért van ez ? Élvezik?
2021. máj. 20. 09:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%

Mert frusztráltak és így vezetik le.

Mondjuk velem csak akkor van bajuk, amikor hülyeséget írnak, vagy nem olvassák el rendesen a kérdést és rávilágítok, hogy miért nem jó számomra az ő válaszuk (mármint tartalmilag, miért nem segít nekem amit ők javasolnak)

2021. máj. 20. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
Én is találkoztam már ilyen kommentelőkkel. Ahogy az első írta, frusztráltak, és itt vezetik le, rajtunk. Én az ilyen kommentelőket jelentem a moderátoroknak, törlik a kommentet, amit írt, és meg van oldva. Ne foglalkozz velük. Ne írj vissza nekik, mert akkor még jobban szapulni kezdenek.
2021. máj. 20. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Szuper... Köszi szépen!
2021. máj. 20. 09:23
 4/11 anonim ***** válasza:
68%
#3 szívesen.
2021. máj. 20. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
71%

Tényleg a frusztráltság lesz az oka

Régen sajnos én is ilyen voltam, szinte mindenhol kötözködtem. Amióta viszont kicsit kiegyensúlyozottabb vagyok nem érzek már erre késztetést

2021. máj. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nekem támadnak, hogy én vagyok frusztrált... Hát elnézést normálisan ki írsz egy kérdést, normálisan, emberi 'hangon' beszélek és neki esnek a másiknak, rá vetítik ki a hulyesegeiket... De ahogy tapasztalom sajnos nem csak ezen az oldalon
2021. máj. 20. 10:17
 7/11 anonim ***** válasza:
79%

Ezek az úgynevezett embergyűlölő emberek.

Sosem értettem ezt a réteget, miért utálnak idegen, ismeretlen embereket.

De van pár régi ismerősöm is, akiket az életben is így ismerek, hogy ők mondták: imádnak kötözködni, veszekedni, szemétkedni.

Na mára érdekes mód úgy néz ki a face profiljuk is, ha egy pszichológus látná, egyből beutalnák az OPNI-ba.

Megcsömörlött, megkeseredett, magányos, depressziós emberek.

2021. máj. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
48%
Én csak azoknál a kérdéseknél látom ezt ahol a kérdés eleve csak önigazolásra született, provokatív vagy részlahajló vagy valami olyasmi aminem megválaszolásához 3 másodperc kellene a Googleben. Mindhárom esetben megérdemli a kérdező, ha elköldik a pitsába.
2021. máj. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
8 onigazolas? Miből vontad le ezt a konzekvenciat? Tudnál nekem mondani egy példát? Mert az az igazság én viszont ilyenbe nem futottam meg bele amit te említesz! Akkor hogy is van ez?
2021. máj. 20. 10:38
 10/11 anonim ***** válasza:
75%
8. És ha valaki önigazolást akar? Fegyvert tart bárki is a fejedhez, hogy válaszolj minden kérdésre, arra is, ami nem tetszik?
2021. máj. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!