Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak én érzem úgy, hogy a...

Csak én érzem úgy, hogy a Felnőtt párkapcsolatok kategóriában gyakran bunkóbbak, rosszindulatúbbak a válaszolók, mint a Tini párkapcsolatokban?

Figyelt kérdés

Előbbi tele van nő- és férfigyűlölő válaszokkal, illetve olyanokkal, melyeknek nem az a célja, hogy segítsék a kérdezőt, hanem hogy fikázzák őt.

Persze a Tini párkapcsolatok kategóriában is vannak ilyen válaszok, viszont mintha a felnőtteknél még gyakoribbak lennének, pedig nem ezt várná az ember


2017. máj. 25. 13:09
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
És szerinted a kérdések hány százaléka kamu ? :D
2017. máj. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
1: Nem tudom, biztos van amelyik az, de én olyanról is tudok, ami biztosan nem volt az, mégis pár válaszoló elkezdett fröcsögni, hogy "kamuuu!"
2017. máj. 25. 13:21
 3/9 anonim ***** válasza:
Én bármelyik kategóriában ugyanolyan bunkó és rosszindulatú vagyok.
2017. máj. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

EnemyOfThePeople


Dehogy vagy. :)

2017. máj. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A felnőtt párkapcsolatokba lehet kicsit megkeseredettebb közeg irkál, ezredik társkeresős randi, válás, stb.
2017. máj. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mert a felnőtteknél többnyire már nem az van, mint nálatok, hogy "mindenki mindenkivel csinálja".
2017. máj. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A tini párkapcsolatokban meg 13 évesek osztogatnak párkapcsolati tanácsokat...Akkor már inkább kiírok egy kérdést a Felnőtt párkapcsolatokba és igyekszem nem összetörni lelkileg, mert esetleg kapok 1-2 bunkó választ :D
2017. máj. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Sunshinedoll ***** válasza:

De miért? Egy tapasztalatlan, tudatlan 14 évesnek nem gáz, ha nem tud komumnikálni, ismerkedni, vagy az alapvető értékeket felfogni, majd megtanulja, és ahhoz, hogy megtanulja, jó behatásokat kell kapnia.


De mondjuk egy 30 éves pasinak hadd ne nézzem már el, ha az nem bírja eltartani magát, vagy ha egy 40 éves nő visong, hogy a pasiknak csak arra kell, érted :D Ennyi idősen már elég érett az ember, hogy jobban tudja, mint egy tizenéves. Feltéve, hogy egészségesen szocializálódott, és nem full tapasztalatlan.

2017. máj. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A felnőtt kategóriában realista és megkeseredett emberek vannak. A tini kategóriában idealista és naiv gyerekek.

Tini koromban én is lazán, büszke mellénnyel benyomtam volna bárkinek egy megértő választ, hogy legyen kedves és talál valakit. Huszonévesen már látom a környezetemben, hogy ez önmagában az égvilágon semmire sem elég.

2017. máj. 26. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!