Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire gyakori hogy két...

Mennyire gyakori hogy két ember valóban kölcsönösen vonzódik egymáshoz?

Figyelt kérdés
Nem egyoldalú hanem kétoldalú, amikor nem csak csorgatja a egyik a másikra a nyálát. Vegyünk mondjuk 50 férfit és 50 nőt, mennyi az esély kölcsönös vonzalomra? Őszintén nem tudom melyik topikba kéne rakjam ezt a kérdést. Én eddig csak azt tapasztaltam hogy nem viszonozta a másik az én vonzalmamat. Aki meg felém vonzódott annak még én nem.
2021. máj. 20. 21:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
65%
Ha nem lenne ilyen, akkor már kihalt volna az emberiség
2021. máj. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
A kérdés az volt hogy két ember milyen gyakran viszonozza egymás érzéseit.
2021. máj. 20. 21:11
 3/12 anonim ***** válasza:
96%
Ez azért nagyban függ az adott emberektől, nem lehet kiszámítani.
2021. máj. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Úgy nézz ki ez számomra felfoghatatlan valamiért. Nem vagyok képes ilyen vonzalmat érezni mások iránt, azt sem tudom elképzelni hogy valaki érez e bármi ilyet irántam.
2021. máj. 20. 21:17
 5/12 anonim ***** válasza:
Nalam meg ugy van hogy akihez vonzodok annak sose teszek meg forditva
2021. máj. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Ja hát én sem.
2021. máj. 20. 21:28
 7/12 anonim ***** válasza:

Kölcsönös vonzalom az még egy dolog. De attól még nem biztos, hogy lesz is belőle valami.

Én azt mondanám, hogyha összezárunk 10 fiút és 10 lányt, akik kb egyidősek. (Pl osztálytársak) akkor kialakul várhatóan 2-3 kölcsönös vonzalom. Most ha az én osztályokat nézem akkor 3 különböző 20-30 fős csoportban volt 3, 2, 2 pár, akik össze is jöttek. (Ezek közül 4 pár most is együtt van, igen, az általános iskolások mentek szét, amit eleve kevesebbnek számoltam. Volt több rövidebb, amiket nem lett volna értelme beleszámolni). Ezen kívül még volt olyan valószínűleg több is, hogy megvolt a kölcsönös vonzalom, de nem alakult ki semmi. Ezekkel az adatokkal nézve kb 10-20% esélyed van arra, hogy egy véletlen emberrel kialakuljon kölcsönös vonzalom. Nem is tűnik annyira rossz aránynak.

2021. máj. 20. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hogy mennyire gyakori, azt nem tudom megsaccolni. Nekem sikerült, szüleimnek, nagyszüleimnek, nagynénéméknek, unokatesóimnak sikerült és tartósak is a kapcsolatok. Fiamnál most alakul, nagyon úgy néz ki, hogy rögtön volt valami szikra köztük, mert már komolyan tervezgetnek, pedig nagyon rövid ideje jöttek össze. Lányaim még nem találtak rá a megfelelőre, de még van idejük.
2021. máj. 20. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Leggyakoribb formaja sajnos az epekedes es lepni nem meres. Mert nem szingli, pedig mar szetmenoben van, aztan elvalt, aztan uj kapcsolat. Tetovazas, es akar evek mulva, mikor mar keso, be is valljak egymasnak.

A bator emberek ilyenkor gyavak, mikor annyira fontos az a masik.

2021. máj. 21. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nekem 12 évesen volt valami gatyi gyerekszerelmem de szerintem ő csak átvert. 14 évesen meg nem is tudom, valami plátói xar. 19 évesen volt egy 3 napos szimpátia aztán megutáltam. Nem érzem a kémiát, a testi dolgokat meg megtudom oldani magamnak.
2021. máj. 21. 14:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!