Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Valóban hátrányba kerülnek...

Valóban hátrányba kerülnek azok, akik Sinopharmmal oltották be magukat? 19F

Figyelt kérdés
Én szerdán kaptam az első oltást, és hallottam, hogy nem fogja engedélyeztetni az EU nyárig és sok országban az utazás is komplikáltabb lehet ezáltal szemben azokkal akik pl Pfizert kaptak (ugye az a közkedvelt).

2021. ápr. 30. 14:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor igen.
2021. ápr. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Még semmi nem biztos. A hírekben az szerepelt, hogy nem fogadják el automatikusan a keleti vakcinákkal történt oltást, hanem az egyes országokkra bízzák a dolgot. Én pl. oroszt kaptam, és a horvát tengerpartra készülök menni, és nem tudom elképzelni, hogy ne engedjenek be. A lengyelek nagyon oroszellenesek, ott lehet, hogy gond lenne. Németek egyébként jóban vannak Kínával, és fontolgatják, hogy orosz vakcinát vesznek. Szóval még nem tudni semmi konkrétat.
2021. ápr. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
Brüsszel csak nem lesz annyira hülye, hogy vakcinatípushoz köti ezt az egészet.
2021. ápr. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Végleges döntés még az Eu szintjén sincs erről, szóval. Azok az országok, akik a turizmusból élnek főleg, azok biztos nem fogják korlátozni a vakcinák miatt az embereket.
2021. ápr. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem valószínű, hiszen emberek millióiról van szó. Eleinte biztos lesz némi kekeckedés, de aztán elsimul a dolog.
2021. ápr. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
46%

Itthon nem ér hátrány, mehetsz bulizi, konditerembe, stb.

Utazásnál EU nem fogadja el.

2021. máj. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyelőre minden vakcinával, a nyugatival is csak azokba az országokba mehetsz amikkel a kormány megállapodást kötött. De a keleti vakcinásokat is be engedik ők. Tehàt egyelőre semmivel nem érsz többet a nyugatival. Amint lesz vakcina útlevél elfogadják a kínait és az oroszt is. Ez 100%. Csak megy a játék még egy kicsit…
2021. máj. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Orbán azt mondta, hogy mindenki fog tudni utazni, mert meg fognak állapodni a legtöbb országgal kölcsönösen. Talán 1-2 ország lesz, aki ragaszkodni fog az EMA-s engedélyhez beutazásnál, aki csak a Sinopharm miatt kerül hátrányba, az ő esetükben szerintem a kormány át fogja vállalni a PCR teszt árát, ez lenne a korrekt. Tavaly nyáron már volt egy hasonló, amikor júniusi határnyitást követően betettek pár országot pirosba/narancssárgába, és akkor aki július végéig jött még haza pl. Montenegróból vagy Romániából, annak a kormány fizette a PCR tesztet.
2021. máj. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!