Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Más is gondolkodik?

Más is gondolkodik?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy mások is gondolkodnak-e napközben? Ha igen, micsodán? Furcsa kérdés, de nem tudom elképzelni, hogy másoknak is jár az agya. Egy ideje olyan gonddal küzdök, hogy nem tudom valódi-e a világ. Furcsának, idegennek tűnik. Sokat gondolkodom, beszélgetek másokkal a fejemben és már nehezen tudom eldönteni, hogy melyik a valódi. Ha megyek az utcán és szétnézek, akkor az emberek olyan animáltnak tűnnek. Csak mozognak, mennek, de nem tudom kik ők és hová tartanak. Nem tudom mi jár a fejükben és nem tudom elképzelni, hogy mások is valódiak. Mást nem mertem erről megkérdezni, remélem itt lesz olyan, aki szánna rám egy kis időt.
2021. máj. 21. 10:44
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Skizofréniának hangzik.
2021. máj. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én folyamatosan szórakoztatom magam, nincs benne különös. Megtárgyalom magammal mi lesz ma, mit, hogyan csináljak, ha kiakadok magamban osztok mindent. Ha valaki untat akkor egy egész sztorit el tudok képzelni magamban, úgy, hogy észre se veszik, hogy nem figyelek.

Én az embereket úgy szoktam nézni, ha épp érdekelnek, hogy vajon milyenek lehetnek otthon? Találgatom mit dolgozhatnak? Hova mennek, milyen lehet az ideáljuk?

Az, hogy a valóság valódi-e még nem merült fel az életemben, de szeretem a "glitch in the matrix" sztorikat. :D

2021. máj. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

17-18 évesen voltak ilyen érzéseim nekem is. Olyan volt minden, mintha álmodnék, sokszor össze is kevertem az álmaimat/gondolataimat a valósággal, és meg nem történt dolgokra hittem azt, hogy valósak voltak.

Ennek már vége, akkoriban alvászavarom, bipoláris depresszióm (ezek igazoltak) és enyhébb skizofrén tüneteim (ezt magamon vettem észre) voltak, amik miatt úgy éreztem magam, amióta rendbe jött a buksim elmúlt a dolog. :D


De gondolkodni azóta is egész nap szoktam, mindig jár az agyam és nehéz néha belerázódni a valóságba.


Ha gondolod barátkozhatunk, érdekel te hogy látod a világot.

21/F

2021. máj. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, gondolkodom folyamatosan. Általában az embereken, és azon, hogy mennyi mindent nem értek a világgal kapcsolatban.
2021. máj. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
18%
Derealizáció, orvoshoz kell fordulni vele.
2021. máj. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
18%
Igen, ez nem normális világlátási forma. Kérdezd ki egy szakorvos véleményét.
2021. máj. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!