Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek gond van azzokal,...

Szerintetek gond van azzokal, akik rendetlenek/nem látják meg a koszt, vagy csak ilyen a személyiségük?

Figyelt kérdés
2021. máj. 21. 14:00
A kérdező szavazást indított:
Valami gond van velük.
Nincs velük semmi gond.
27 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
33%
Én sose látom meg a koszt, takarítónőm van
2021. máj. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Az emberek nem egyformák, ennek ellenére egyikkel sincs gond, ha a saját környezetéről van szó és annak az elviselését nem kényszeríti másokra. Egy tisztaságmániással sem könnyű az együttélés.
2021. máj. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
35%
Nem létezik olyan ember, aki nem látja a mocskot, a rendetlenséget. Csak olyan emberek léteznek, akiket ez nem zavar, mert igénytelenek vagy lusták, esetleg mindkettő. Viszont ők nem akarnak magukra úgy gondolni, mint lusta és igénytelen emberekre, ezért azzal áltatják magukat és másokat is, hogy ők ezt nem veszik észre. Valószínűleg számukra nem probléma, hogy ilyenek, mert akkor változtatnának rajta. Engem viszont számomra zavar az igénytelenség és a lustaság is, ezért számomra ez gondot jelent.
2021. máj. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%
Sok ilyen rokonom volt, én is ilyen vagyok. Valamilyrn szinten szerintem ezt örökli az ember. Minden hónapban nagytakarítást végzek, amikor már centis a por vagy jönnek vendégek. A holmijaimnak külön helye van, szóval mindrn oda kerül vissza használat után ahova való. Sokszor emiatt a porban látszik az adott dolog helye (pl pohárnak a körje ahol tiszta a polc). Ilyen vagyok, észreveszem, de csak akkor ha már nagyon megváltozik a színe a polcnak barnáról szürkére. :D. Annyi felé állnak a gondolataim, annyi dolgom van, hogy nincs időm folyton törölgetni.
2021. máj. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
79%

Én se látom meg a koszt. Sok helyen tényleg nem!

Elsősorban azért, mert összképet nézek, más részleteket se feltétlen látok meg és arról sincs fogalmam, mit visel az irodában mellettem ülő emberke.


Viszont rendet tartani szeretek, már amennyire sikerül.


Nálam sokszor van piszkos rend.

2021. máj. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Magamnál meglátom, de az már más kérdés, hogy mikor tudok vele foglalkozni.

Másnál meg nem nézem kritikus szemekkel, mert nem KÖJÁL ellenőr vagyok.

Nyilván, ha a szoba közepén átesnék egy halom rohadó háztartási szeméten azt észrevenném, de hogy éppen poros e valakinek a könyvespolca, az rohadtul nem érdekel.

2021. máj. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Mivan, kidobtak a párkapcsolat témakörből? :D
2021. máj. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar a kosz meg a por. Arra viszont késztetést érzek, hogy elpakolgassak mindent mindenki után. Ha látok egy ruhát, vagy nadrágot ledobva a kanapéra, vagy hogy nincs elpakolva a kenyér vagy valami a hűtőből, akkor mindig elpakolgatok. Mert szeretem a rendszerességet magam körül. Ha egy díszpárna rendetlen, vagy a függöny van begyűrve, azt is megigazgatom, mert nem szeretem nézni úgy, tudatosul egyből, hogy nincs rendben valami.
2021. máj. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!