Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tudok csinálni?

Mit tudok csinálni?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok és be szeretném oltatni magam mert szeretnék védettségi igazolványt de a szüleim nagyon nagyon oltásellenesek. Nagyon sok álhírt olvasnak és fel sem merül bennük hogy tévednek. Mit csináljak most?

2021. máj. 22. 14:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

- Hamisíthatod az aláírásukat a nyilatkozaton

- gyámügytől kérhetsz segítséget

2021. máj. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
20%
Hallgass a szüleidre!
2021. máj. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
52%

Benned sem merült fel, hogy esetleg te is tévedhetsz azzal, ha felveszed az oltást. Nem biztos de simán előfordulhat. Én is azt mondom, hogy csak azért az idióta igazolványért nem oltasd be magad! Az csak egy zsarolás, inkább várj még vele, utána már nem tudod kivenni magadból, ha esetleg kiderülne valami kellemetlen dolog. Eléggé úgy néz ki, hogy nem az emberiség érdekéért akarnak mindenkit beoltani.

Nem vagyok konteós, nem gondolom hogy chip lenne benne vagy ilyesmi de valamiért fura, hogy ennyire kampányolják. Nekem túl sok minden gyanús.

2021. máj. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
#3 bennem felmerült hogy tévedek de eddig minden arra mutat hogy a vakcina nem ártalmas és biztonságos. Plusz akár zsarolás az igazolvány akár nem, én ki akarom élvezni a nyarat és nem akarom otthon tölteni az egészet. Az osztálytársaim nagyrésze is be van oltva meg ráadásul még az iskolai dolgokhoz is kellhet. És igazából ez az oltakozás csak itt magyarországon van így erőltetve, amerikában például ki is mondták hogy nem lehet megkülömböztetni az embereket oltottság alapján.
2021. máj. 22. 18:48
 5/6 anonim ***** válasza:

Az én véleményem, hogy a vírusnál bármelyik oltás jobb (a társadalmi előnyöket nem is említve), de nem kötelező, így mindenki maga döntheti el, mit tesz.

Ha ez segít, akkor itt írnak arról, hogy épül fel, hogyan működik, mik a lehetséges kockázatok. Mindkét cikket érdemes elolvasni:


[link]


[link]

2021. máj. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezt a fentit esetleg megmutathatod nekik, van hozzá egy csomó forrás is megjelölve, végig lehet olvasgatni.
2021. máj. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!