Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Segítség aki tud!? Kínzó...

Segítség aki tud!? Kínzó hasfájás,és nem az a "normális" és nem lehet semmihez sem hasonlítani

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Valamiért elég régóta fáj a hasam,amikor elkezd fájni,fáj nagyon durván 5 percet,megmozdulni nem birok és ilyenkor azt sem birom ha beszélnek hozzám, volt amikor tovább is fájt de nem olyan sűrűn, egyszer majdnem egész étszaka kínzott de ez egyszer volt.


Ez nem olyan mint a menstruációs hasfájás, vagy mikor simán fáj a hasam,pl mikor wcre kell menni,abszolut nem olyan.Nem nagyon lehet elmagyarázni ezt a fájást, olyan mintha ideg fájna, mert szokott lüktetni is, és fogalmam nincs miért,de már legalább 2 éve fájogat,és lehet kicsinek is fájt így a hasam,csak még nem tudtam hogy "normálisan" hogy fáj.


Voltam orvosnál kétszer is,vérvétel, vizelet,széklet,mintát kértek,és ultrahangon is voltunk,de semmit sem találtak de akkor is fájt,kiirtak csak úgy gyógyszert de nem segít,avval vannak hogy a gyomrom fáj de nem.. Mivel itt Szerbiában elég felelőtlenek,gondoltam arra hogy,elkéne mennem megint jobb orvosokhoz vagy máshová,mert iszonyatosan szokott fájni és nem bírom már..A korházba sem lehet menni a korona végett.. Azért írtam ki hátha van valaki aki ilyesmi problémával küzdött/küzd,de tényleg ne hadd isten..Segítsetek mit kezdjek evvel?A kajákra,italokra is gondoltam,aztmondtak ne igyak gazosat sem,es akkor is faj.. 16L



#hasfájás #Nem tudok mit csinalni
2021. febr. 11. 08:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia!Így látatlanban nem tudok mit mondani.Én cisztára gondoltam rögtön ahogy a tüneteidet leírtad,mert nekem is volt és tudom hogy mennyire tud fájni.De írtad hogy ultrahang is volt és ott észrevették volna elvileg.Nőgyógyásznál voltál esetleg?Lehet vmi nőgyógyászati probléma
2021. febr. 11. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia, pontosan hol érzed a fájdalmat?
2021. febr. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mikor fáj, akkor kb az egész hasam, pontosan nem tudom leírni hol, utánna mikor mullik el, luktet, vagy neha kozben is.. Nem voltam nogyogyasznal de oda nem is kudltek
2021. febr. 12. 10:05
 4/5 anonim ***** válasza:
Pedig nem ártana mert lehet hogy ciszta és írnának fel rá gyógyszert és elmúlna vagyis felszívódna bocsánat rosszul fogalmaztam
2021. febr. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
És a ciszta mitől keletkezhet?
2021. febr. 12. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!